Plán na 18.11. - 22.11.

Medová snídaně -  PÁ 22.11. 3. vyuč. hodinu nás čeká příjemná akce ve třídě a zdarma.

ČJ: Vyvození písmene V, N a jejich správné psaní. Opakování a procvičování předchozího učiva.

M: Číselná osa 0-6. Počítání s čísly 0-6. První seznámení s geom. tělesy.

ČvS: Rodina. Její členové, rodinný byt-názvy místností v bytě. Vzájemná pomoc v rodině.

Ve středu 13.11. od 16 do 17 hod. se budou konat náhradní konzultace (za minulý týden). V následujících měsících budou konzultace zase pravidelně každou 1. středu v měsíci.

Plán na 11.11. - 15.11.

V ÚT 12.11. nás čeká první výprava do KC 12. Děti přijdou do školy jako obvykle, sejdeme se ve třídě. Nebudou potřebovat tašku s učením. Mohou mít malý batůžek a v něm penál, čip na oběd, svačinu a pití. Kdo má nepovinný AJ, potřebuje ještě i věci na AJ.

V P0 11.11. budu vybírat 60 Kč na vstupné.

ČJ: Vyvození písmen Č, B, R a jejich psaní. Procvičování k tématu-PL.

M: Vyvození číslice 6. Číselná osa v oboru 0-6. Porovnávání a sčítání do 6.

ČvS: Podzim-dokončení. Sv. Martin - lidové pranostiky.

ŘÍJEN

Plán na 21.10. - 1.11.

Od Po 28.10 do Pá 1.11. PODZIMNÍ PRÁZDNINY.

Milí rodiče!

Děti dostaly na prázdniny jeden PL s jednoduchými článečky, aby trénovaly čtení. Už většina třídy zvládla základy čtení, takže potřebují trénovat. Obávám se, že když nebudou cvičit, po prázdninách budeme začínat znovu.

Od začátku listopadu budou děti pracovat na známky už častěji a v eŽK se objeví i jiné známky, než pouze jedničky. Přehled známkování:   1 chyba - jednička, 2-3 chyby - dvojka, 4-5 chyb - trojka, 6-7 chyb - čtyřka

Není se ale čeho bát, pokud se dítěti něco hrubě nepovede, objeví se v eŽK N-nehodnoceno. Až do Vánoc se budou psát známky pouze do trojky. Také je možné se nechat přezkoušet na opravu.

-------------

ČJ: Písmena I, Y, P. Procvičování probraných písmen a slov. Opis.

M: Vyvození a zápis č. 0. Nejrůznější operace v číselné řadě 0-5.

ČvS: Podzim-pokračování. Založení Československé republiky.

Plán na 14.10. - 18.10.

ČJ: Vyvození písmen L, J a práce s nimi. Psaní písmen v písance. Stále cvičíme čtení jednoduchých probraných slov v oranžovém PS a rozkládání a skládání slov z hlásek (sluchem). Napíšeme si diktát probraných písmen na známky (koncem týdne).

M: Vyvození č. 5 a 0. Jejich zápis a počítání s nimi. Čtverec, obdélník, trojúhelník, kruh.

ČvS: Podzim-pokračování.

----------------

Pozor, důležité!

Pokud máte zájem o nepovinnou angličtinu pro své dítě, nahlédněte do eŽK. Je tam dopis od pana ředitele. Bude sestavena ještě jedna skupina.  Můžete se přihlásit na adrese: reditel@zsmeteo.cz

Nutno reagovat do 14.10. nejpozději.