1. oddělení

vychovatelka Alice Mrzenová


PTAČÍ TRYLKY:

VYSTOUPENÍ PĚVECKÉHO SBORU V ŠD:

POSLEDNÍ MĚSÍC VE ŠKOLNÍ DRUŽINĚ:


31. května jsme v rámci školní sružiny oslavili Den dětí! Na travnatém paloučku za školou se sešly děti ze všech 9 oddělení, aby mohly shlédnout zábavný program, se kterým přijela kapela Kurnik Petra Nedvěda. Děti shlédly pohádku O hubaté houbě a část z nich si v ní zároveň zahrála. A to partu trpaslíků a skupinu krásných lesních víl. Ani parné počasí děti neodradilo a na závěr si všechny zatancovaly.  

 

 

 

 


 

25. května do družiny zavítal pan Kolomazník ze záchranné stanice Penthea. Děti se dozvěděly nejen spoustu nových informací o mláďatech v přírodě, ale mohly si jich také pár prohlédnout. Například káně, kalouse, štíra, ježka bělobřichého a další.

 

 

  

 


 

NAKRESLILI JSME SI POHÁDKU:

 


 

Hasičská stanice Modřany se 4. oddělením

 

 


KVĚTNOVÝ KALENDÁŘ:

 ČARODĚJNÝ ČAS:

INDIÁNSKÁ BOJOVKA:

NAŠE TVOŘENÍ:

5. dubna navštívil družinu kouzelník. Okouzleny byly děti ze všech oddělení školní družiny. Několik dětí se pro dnešek stalo pravými kouzelnickými asistenty a všechny děti si vystoupení maximálně užily.

 

 

  

 


KALENDÁŘ:

VELIKONOČNÍ TVOŘENÍ:

TĚŠÍME SE NA VELIKONOCE:

DOČETLI JSME KNÍŽKU:

ZAMŘÍŽOVANÉ OBRÁZKY:

KYTIČKY K MDŽ:

ZDOBÍME STROMY PRO PTÁČKY:

KALENDÁŘ NA BŘEZEN:

KARNEVALOVÝ DEN:

 

 

 

 

ÚNOROVÝ KALENDÁŘ:

NAKRESLILI JSME SI ZIMU:

 

 

 

ODPOLEDNÍ HRANÍ - MÁME NOVÉ HRY A HRAČKY:

ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2018

 Vánoční hvězda - jarmark

Divadlo Ta Fantastika - Sněhová královna

  

 

 

IPRAVILI JSME SE NA ZIMU:

ČEKÁME UŽ JENOM NA MIKULÁŠE:

POSLEDNÍ MĚSÍC TOHOTO ROKU:

ODPOLEDNÍ HRANÍ:

HUDEBNÍ PŘEDSTAVENÍ - NOTY NA BUBEN:

LISTOPADOVÝ KALENDÁŘ:

PODZIMNÍ TVOŘENÍ I HRANÍ:

NAKRESLILI JSME SI POHÁDKU:

PODZIMNÍ TVOŘENÍ:

NÁŠ ŘÍJNOVÝ KALENDÁŘ:

ODPOČINEK PO OBĚDĚ:

NÁŠ KALENDÁŘ:

 

rozvrh
hodin
týdenní
plán
suplování ELEKTRONICKÁ
ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA
jídelní
lístek

Základní škola Meteorologická
Meteorologická 181
142 00 Praha 4 – Libuš

tel.: 242 446 611

 
childrens ZŠ Meteorologická - úvodní strana