Září

Plán na 21.9. - 25.9.

ČJ: Mluvíme ve větách. Pořádek Vět. Pořádek vět v příběhu. - PS od str. 15, + učebnice + PL

M: Procvičování +, - do 20 s přechodem 10. Rozklady čísel. Číselná osa 0-100. Počítání desítek. Procvičovací sešit do str 7. Velká učebnice str. 8-14.

ČvS: Dobravní prostředky. Procházka okolím školy k tématu Procházka v lese + toto téma. Jehličnaté stromy.

V tomto týdnu už děti začnou dostávat známky, nejen pochvaly za úspěch. Do eŽK ale budu psát až do pátku jen jedničky a dvojky, aby nástup byl pozvolný.

Milí rodiče,

chodíme už 2. týden do školy. Do třídy se k nám podívat nemůžete, tak aspoň obrázky, abyste viděli, jak to máme ve 2. B hezké.

Plán na 7.9. - 11.9.

Ve středu 9.9. nás čeká třídní schůzka. Sejdeme se v 17.00 hod. před školou na lavičkách. Bude prima, dorazíte-li v hojném počtu, neboť si musíme říci, co nás v tomto šk. roce čeká a jak budeme postupovat.

Od pondělí se budeme učit normálně podle rozvrhu. Určitě budeme opakovat. Dokončíme fialovou písanku a začneme pracovat v nových PS.

Milí rodiče,

letos budou děti mít šatní skřínky. Je proto zapotřebí opatřit ZÁMEK KE SKŘÍNCE. Nafotografovali jsme pro Vás zámek, který je pro naše skřínky vhodný, použitelný.

Dnes 2.9. všechny děti dostaly rozvrh hodin. Pracovat podle něj budeme už od pátku 4.9.

Milí rodiče, milé děti,

tak už je to konečně tady, jdeme do školy. Sejdeme se v úterý 1. září v 8 hodin v naší třídě. Společně strávíme jednu vyučovací hodinu, pak můžete odcházet s rodiči domů. Kdo půjde domů sám, musí mít lísteček podepsaný rodiči. Kdo bude chtít obědvat ve ŠJ, musí si oběd přihlásit, protože jsou pro všechny odhlášeny. Budou se vydávat od 10.00 - 11. 00 hodin.

Děti dostanou aktualizační formuláře, které je potřeba vyplnit a následující den odevzdat.

Během školní docházky musí mít každé dítě v tašce roušku hygienicky zabalenou v sáčku.

Další potřebné informace budou následovat v průběhu příštího týdne. Pokud budete mít jakékoliv dotazy, kontaktujte mne telefonicky.

Moc se těším, že se po tak dlouhé době opět sejdeme.

Vaše ZD. Baš.