2. oddělení

  2.ODDĚLENÍ

 Vychovatelka: Šárka Houžvičková

 Dětičky z 1.C a část z přípravné třídy

PRO RODIČE:

DŮLEŽITÉ!

VÁŽENÍ RODIČE, Z DŮVODU NEMOCI PANÍ VYCHOVATELKY JSOU DĚTI Z 2. ODDĚLENÍ ROZDĚLENY DO 1. A 3. ODDĚLENÍ ZE SKUPINY A. 

 

Veškeré informace ohledně chodu ŠD máte ke stažení na stránkách družiny. V případě dotazů mi můžete zaslat email. 

Údaje k platbě ŠD dostanete co nejdříve to půjde. 

Prosím, aby děti přinesly do družinky kapesníky, šťávu a bonbónky. (Děkuji těm, co již donesli) :)

Prosím o pořizení notýsků ŠD, kam budu moci dětem vlepovat informace o akcích, platbě ŠD či jiných důležitých informací. Děkuji.

AKCE ŠD pro naší družinku: Dne 6.10.2020 bude divadélko Romaneto přímo ve škole pro skupinu A (1.třídy+přípravná třída) v čase od 14 do 15 hodin. Dětem budou rozdány nebo nalepeny lístečky do notýsku s informacemi o akci. Prosíme o případné vyzvednutí dítěte PŘED nebo PO akci. Děkuji. 

 

NAŠE DRUŽINKA

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ZÁŘÍ

 

2.týden 

Začal nám druhý školní týden a hned zkraje jsme si vytvořili obrysy našich rukou, které si nalepíme na dveře družinky, abychom si ji označkovali a dali najevo, že je jen naše. :) Ale jelikož nám spousta dětí chodila brzy domů, nemáme to zdaleka hotové a ještě se k tomu během týdne vrátíme. Celý týden nám přálo počasí, a proto jsme každý den trávili na školním hřišti, kde děti hrály míčové hry, malovaly křídami na zem, hrály na babu, klouzaly se na klouzačce či se houpaly na houpačce. Během týdne jsme dostali do družinky nový krásný zelený gauč na odpočinek, tak doufám, že nám v takovém stavu zůstane co nejdéle. :) 

Š.

 

1.týden

První školní týden jsme se s dětmi seznámili s pravidly naší družinky, o tom jak se máme a nemáme chovat ve školní jídelně, školním hřišti a ve společných prostorách naší školy (tj. záchody, chodby, šatny). A samozřejmě nechybělo seznámení se mezi sebou. Mohu za sebe úspěšně říct, že už si pamatuji všechna jména a dokážu si k nim přiřadit i obličeje. :) Dětičky mě oslovují Šárko nebo paní vychovatelko/učitelko, záleží na nich. Ale na co se děti nejvíce těšily, byly samo sebou HRAČKY. :) Nechala jsem je si tento týden pohrát, objevovat, co tu vše máme a za mě myslím, že byly spokojené. 

Š.

 

rozvrh
hodin
týdenní
plán
suplování ELEKTRONICKÁ
ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA
jídelní
lístek

Základní škola Meteorologická
Meteorologická 181
142 00 Praha 4 – Libuš

tel.: 242 446 611

 
childrens ZŠ Meteorologická - úvodní strana