2. oddělení

Vítejte na stránkách 2. oddělení školní družiny! 

Vychovatelka: Šárka Houžvičková

Družinku navštěvují děti z 2.C a část PT.

2021/2022


ZÁŘÍ

2. TÝDEN (6.-10.9.)

Druhý týden utekl jako voda a my jsme si ho moc užili. Hned v pondělí jsme se potkali téměř všichni, včetně našich malých dětiček z přípravné třídy. Zopakovali jsme si tedy naše pravidla, abychom věděli, co bychom měli dodržovat při pobytu v družině. :) Moc děkuji a chválím druháčky za pomoc s přípravnou třídou. Jste velcí parťáci a pomáháte jim. Tak doufám, že to tak bude i nadále a stanou se z vás velcí kamarádi. To bych si moc přála. :) V týdnu jsme si hodně povídali, hráli si, kreslili a chodili hlavně ven. Sluníčko se na nás usmívalo celý týden, a proto jsme většinou hned po obědě chodili na školní hřiště, kde jsme trávili čas s dětmi z ostatních oddělení. Pokud to čas i počasí dovolí, v příštím týdnu bychom se mohli vydat na procházku po okolí školy - nejspíš do Modřanské rokle. Doufám, že jste si užili krásný víkend a budu se na vás těšit v příštím týdnu. :)

Vaše Šárka

 

1. TÝDEN (1.-3.9.)

Milé děti, máme za sebou první týden školy, který trval pouhé 3 dny a moc jsme neměli možnost se pořádně vidět. Povídali jsme si o zážitcích z prázdnin, malovali si a chodili ven. 

Připomněli jsme si školní řád v družince. Jak se máme chovat, co můžeme a nemůžeme dělat. Máme novou třídu, tak jsme se s ní krásně seznámili, ukázali jsme si, kde jsou záchody, kde jsou ostatní oddělení. A hlavně jsme si připomněli naše družinová pravidla, která se budeme snažit dodržovat po celý školní rok, aby se nám dobře fungovalo navzájem. :)) Doufám, že si tento rok spolu moc užijeme! Už se moc těším!

Vaše Šárka

 

rozvrh
hodin
týdenní
plán
suplování ELEKTRONICKÁ
ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA
jídelní
lístek

Základní škola Meteorologická
Meteorologická 181
142 00 Praha 4 – Libuš

tel.: 242 446 611

 
childrens ZŠ Meteorologická - úvodní strana