3.A

 29.8.

Milé děti,
vítám Vás v novém školním roce 2019/2020, kdy budete žáky již 3. ročníku. Věřím, že se nám společně bude dobře pracovat a budeme mít spoustu společných zážitků a nových poznatků.
Budu se na vás těšit v pondělí 2. 9. v 8,00 hodin ve vaší původní třídě. V 8,15 půjdeme společně na slavnostní zahájení školního roku. Přibližně v 8,45 se vrátíme do třídy, kde si ještě řekneme nějaké informace a v průběhu druhé vyučovací hodiny škola skončí. Některé odvedu do ŠD, podle toho, jak jste přihlášené a některé z vás si vyzvednou rodiče a půjdete domů. Pondělní oběd je automaticky odhlášen, a proto je nutné pro ty z vás, které půjdete do ŠD, oběd přihlásit.

Sešity, čtvrtky a barevné papíry budu objednávat pro celou třídu. Ostatní potřeby na TV, VV a HV se dozvíte  a bude vše v eŽK.

Vaše nová třídní učitelka

Bohumila Janhubová Ehlenová

rozvrh
hodin
týdenní
plán
suplování ELEKTRONICKÁ
ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA
jídelní
lístek

Základní škola Meteorologická
Meteorologická 181
142 00 Praha 4 – Libuš

tel.: 242 446 611

 
childrens ZŠ Meteorologická - úvodní strana