3. oddělení

vychovatelka: Renata Hampelová

TŘÍDA 1.A a část PŘÍPRAVNÉ TŘÍDY

Důležité upozornění:

odchodový lístek do družiny ke stažení zde

Vážení rodiče, chtěla bych vás poprosit o zakoupení notýsku do ŠD, na pololetí šťávu, větší sáček bombónů na odměny a balení kapesníčků. Dále pak, jestli někdo vyřazuje nezničené hry a hračky.

Do notýsku dětem nalepím variabilní symbol pro platbu za zájmové vzdělávání na první pololetí během září. Na druhé pololetí děti dostanou nový variabilní symbol.

Ranní ŠD je v provozu od 6.30 - 7.40 hod., děti se přijímají do 7.30 hod.

Naše oddělení se aktivně zapojuje do mezinárodního projektu Les ve škole

Naše oddělení získalo certifikát

Darovací certifikát pralesa

________________________________________________________________________________________________

POHÁDKOVÉ VZDĚLÁVÁNÍ:

VŠICHNI MOC DOBŘE VÍME, ŽE DĚTI MAJÍ RÁDY KNIHY S POHÁDKAMI, V NICHŽ JE MNOHO KRÁSNÉHO ČTENÍ, DOPLNĚNÉHO PESTRÝMI OBRÁZKY a ILUSTRACEMI, KTERÉ POZITIVNĚ OVLIVŇUJÍ CELOU DĚTSKOU OSOBNOST. U DĚTÍ ZVYŠUJÍ PŘEDTAVIVOST I FANTAZII. POHÁDKY ROZVÍJEJÍ MYŠLENÍ, ŘEČ A OVLIVŇUJÍ JEJICH CITY A NÁPADY. PŘI ČETBĚ KOMUNIKUJEME, UPŘESŇUJEME VÝZNAM SLOV A VYSVĚTLUJEME NEPOCHOPENÉ VÝRAZY.

A PROTO PO OBĚDĚ ČTEME A PAK KRESLÍME:

U NÁS:

NAŠE TVOŘENÍ:

PASTELKY

Pastelky, mé kamarádky, kreslí čáru tam a zpátky.

Doleva i doprava, je to prima zábava.

UČÍME SE BÁSNIČKU, PAK SI CHVILKU POHRAJEME A RYCHLE VEN, DOKUD JE LETNÍ POČASÍ:

ZÁŘIJOVÉ ODPOLEDNE U NÁS:

HRAJEME SI A KRESLÍME:

NAŠE PRVNÍ TVOŘENÍ NA ZÁŘIJOVÝ KALENDÁŘ:

ZÁŘÍ:

Vážení rodiče a milé děti,

prázdniny jsme si všichni moc užily, ale nastal čas vkročit do školy. Budeme se učit básničky, písničky, kreslit, tvořit a hrát si. Seznámíme se s pravidly, novými kamarády, prozkoumáme nové hry a hračky. Hezkého počasí využijeme při vycházkách do okolí školy a budeme trávit čas na školních hřištích. Děti si venku mohou hrát i s kamarády z ostatních oddělení a navazovat tak nová přátelství.

VŠEM DĚTEM PŘEJU ÚSPĚŠNÝ NOVÝ ŠKOLNÍ ROK A SPOUSTU KRÁSNÝCH ZÁŽITKŮ!!!