6. oddělení

6.oddělení

vychovatelka Dominika Pavlíková

třída 3.B

AKCE ŠD: Dne 30.9.2020 v čase 14:30 – 15:30 se koná akce školní družiny skupiny B ( 2.A+2.B+2.C+3.A+3.B) Tajemné sovy.

Budeme rádi za kapesníčky, kuchyňské utěrky, bonbónky nebo jiné drobnosti, které by se nám mohly hodit třeba na vyrábění.

ZÁŘÍ

14.9 - 18.9. Tento týden jsme si zopakovali pravidla a děti tvořili jednotlivá pravidla na papír. Každý dostal jedno pravidlo a mohl jsi němu taky něco nakreslit.

Pak jsme si šli ven na čerstvý vzduch užít sluníčka, pokud ještě hřeje. Vyzkoušeli jsme si i chůzi na chůdách. Samozřejmostí bylo si vzájemně u toho pomáhat.

Rádi se taky ve družině hrajeme a stavíme nejen z lega.

7.9 - 11.9. Většina dětí se účastnila Školy v přírodě. Děti, které nešli na Školu v přírodě strávili týden u svých kamarádů v 7. oddělení.

1.9 - 4.9. První týden jsme se v družině vzájemně poznávali. S dětmi jsme se domluvili na společných pravidlech našeho oddělení družiny. V příštím týdnu si je budeme ve skupinkách vytvářet na plakátek. Jako první aktivitu jsme kreslili obrázky do městského kalendáře na téma - moje oblíbená pohádka, film nebo komix.