7.A

 

 Milí sedmáci, 

   přeji vám všem ještě jednou krásné a dlouhé prázdniny. Díky za vše, co bylo fajn (a že toho bylo dost), díky za krásné kytičky a dárečky, které mi vás budou připomínat :-) Fotky, které jsme dnes udělali (vč. nějakých z rozlučky deváťáků) si můžete stáhnout (bez hesla) na tomto odkazu: https://ulozto.cz/!pxjqqIbLnihV/konec-skolniho-roku-2016-2017-zip

A. Cihlářová

 

Fotografie z lanového centra Blaník 27. 6. 

 

 

   Organizace posledního týdne:

PO (26.6.): vyučuje se dle rozvrhu, odpadá odpolední vyučování.

ÚT (27.6.): Výletek :-) Dětské hřiště  - "Kroužky na Vltavě"

ST  (28.6.): proběhne 6 vyučovacích hodin, budete ve třídě s TU, budeme vybírat učebnice. Vše si dejte do pořádku, slepte, vygumujte. Škody se budou hradit.

ČT (29.6.): Piknik v Kunratickém parku. Vezměte si občerstvení a deku s sebou!

PÁ (30. 6.): rozdáváme vysvědčení a loučíme se :-) Pouze 1 VH. Na závěr budeme dělat společné fotografie na památku. 

 

DÚ - procvičování druhů přísudku - řešení zde

 

   Všechny mé fotografie z dnešního výletu do muzea Grévin si můžete stáhnout zde. Heslo: karel  

 

   Příprava na diktát (psaní velkých písmen) - řešení zde

 

  Důležité upozornění pro strávníky ŠJ:
Poslední den školního vyučování, tedy 30. 6. 2017, mají všichni strávnici oběd odhlášený. Pokud budete mít o oběd zájem, je třeba si jej přihlásit. Vydávání obědů je ten den od 10 do 11 hodin.

 

   Dne 19.6. je možné si přijít opravit jeden test z matematiky. Sraz ve 7:15 v učebně fyziky. V případě zájmu mi nejdéle do 15.6. doneste na lístku napsané své jméno a téma písemné práce (dle EŽK), kterou si chcete opravit. Přeji hodně štěstí! M. Šrámek

 
 
 
23. 5. Orientační běh Modřanskou roklí - fotogalerie :-)
 
 
 
 
V pondělí dne 22. 5. odpadá poslední vyučovací hodina (HUM).  

 

MATEMATIKA

24.5. Dopisování testů. V případě absence budou žáci vyzvání k dopsání testů na následující hodině. Informace o testech, které je potřeba dopsat, mají žáci dostupné v EŽK.

25.5. Desetiminutovka - lichoběžník

26.5. Desetiminutovka - síť hranolu 

 

ČJ - Pravopisné cvičení - řešení zde

 
 
Pozor! Nová pravidla pro PC učebnu:

Vzhledem k opakovanému ničení počítačové učebny a jejího vybavení je s platností od 3.5. zakázáno:

· POUŠTĚT ŽÁKY SAMOSTATNĚ DO UČEBNY A ZDE JE NECHÁVAT BEZ DOZORU
· ŽÁCI NA VYUČUJÍCÍHO BUDOU ČEKAT PŘED UČEBNOU
· VYUČUJÍCÍ ZODPOVÍDÁ ZA STAV UČEBNY PO UKONČENÍ HODINY
· V PŘÍPADĚ ZJIŠTĚNÍ ZÁVADY PO PŘÍCHODU DO UČEBNY JE POTŘEBA TOTO OZNÁMIT, NEBO ZAZNAMENAT NA PAPÍR UMÍSTĚNÝ NA DVEŘÍCH
 

Dne 3. 5. se konají třídní schůzky. Vyučující 2. stupně zastihnete v kabinetech do 18. hodin.

Dne 4. 5. proběhne v naší třídě preventivní program. Téma: "Závislostní chování - nelegální návykové látky" (PrevCentrum, 08:00 - 10:45 hod). Cena: 90kč. Hradíme z třídního fondu. Kdo nemá zaplacený třídní fond, přinese nejpozději v úterý ráno přesnou hotovost s sebou. 

Dne 11. 5. Projektový den "Finanční gramotnost" přesunut na září z důvodu nemoci lektorů. 
   
Dne 23. 5. se naše třída spolu se 7.B účastní orientačního běhu + hry a soutěže v Modřanské rokli. Sejdeme se v 8:00 ve třídě, ze školy budeme odcházet společně. Cena akce: 60kč. Platíme z třídního fondu. Ti, co fond nezaplatili přinesou s sebou přesnou hotovost. 
 
Dne 30. 5. bude probíhat focení tříd. Tak se "hoďte do gala" :-)

Dne 8. 6. půjdeme (společně se 7.B) do muzea voskových figurín "Grévin". Máme zajištěného průvodce + výklad. Po prohlídce bude možný rozchod. Cena 120 kč. Platit budeme hotově v muzeu. Přesnou hotovost prosím s sebou. Pokud se akce nechcete účastnit, bude možné zůstat ve škole. Náhradní výuka bude probíhat v jiné třídě. Odkaz na webové stránky muzea zde.

15.6. je předběžný termín pro 6. KOMPOZICI z matematiky. V testu budou obdobné úlohy jako v učebnici č. 3 od strany 36. Držím Vám palce!

Dne 21. 6. proběhne celodenní výlet do Berlína pro přihlášené děti. Přihlášky uzavřeny.

Dne 27. 6. se uskuteční celodenní výlet na Sněžku. Odjez ráno od školy (čas bude upřesněn), návrat ve večerních hodinách ke škole. Přihlášky budou rozdány ve třídě a je třeba je odevzdat spolu s platbou v hotovosti do 15. 5. Na výlet pojedete s panem učitelem Martinem Šrámkem. Cena: 350 kč.

 
 
 
 
   Milí rodiče, žáci 7.A, 

prosím o platbu do třídního fondu - 300 kč do 18.4. 2017. Cihlářová
 
 
 
   Dne 20. 4. půjdeme do Modřanského biografu na dokumentární film "Planeta 3000 - Brazílie". Čas odchodu a návratu bude upřesněn. Cena: 60 kč. 
 
 
 
 
 
   3.4. Dne 24.4. proběhne 5.KOMPOZICE z matematiky.
 
 
   3.4. Ze studijních důvodů budou poslední dvě lekce doučování z matematiky odučeny v následujících termínech:
29.5. 7:05 - 7:50 místo 31.5. 7:05 - 7:50
8.6. 7:05 - 7:50 místo 7.6. 7:05 - 7:50.

Děkuji za pochopení. M. Šrámek

 
   8.3. Dne 27.3. proběhne dopisování testů z matematiky. Každý žák si může v EŽK dohledat, který test nemá napsaný, a řádně se připravit. Držím palce! ODLOŽENO NA 29.3. Z DŮVODU ŠKOLNÍ AKCE!

 

Informace ke čtenářskému deníku zde

Seznam literatury ke čtenářskému deníku zde

 

   9.2. Dne 27.2. proběhne 4.KOMPOZICE z matematiky. Téma: úměrnost a její graf, procenta, promile. Rýsovací potřeby nutné!!! Během testu nebude žákům umožněno vzájemné půjčování pomůcek.

 

 

Školní kolo olympiády v anglickém jazyce - výsledky:

Velké gratulace pro Klárku Koubovou! :-)

 

Nové informace ke kroužkům:

5.1. Kroužek matematiky je otevřen - ST 7:05 - 7:50 v učebně fyziky. První setkání je 8.2., setkání 1.3. odpadá (lékař), bude nahrazeno během června.

18.1. Připomínám nabídku kroužku matematiky - ST 7:05 - 7:50. Přihlášky odevzdávejte do pondělí 23.1. Monice Exnerové.Cena 600,-Kč/16 setkání. V případě dostatečného zájmu (8 žáků z 7.A+7.B) začneme 8.2.

   

   Ve čtvrtek 26. 1. půjdeme společně se 7.B na představení  kulturního centra "K12".  Akce: "AFRICAN TALES". Čas: od 10.30 hodin. Vstupné: 60,- Kč - bude hrazeno z třídního fondu. 

 

Fotky, aneb jak byla naše Olie s Alenkou na pódiu :-)

   

   V pátek 3. 2. budou pololetní práznidny. Vysvědčení se bude rozdávat v úterý 2. vyučovací hodinu. Výuka se nezkracuje. 

 

   V úterý 14. 2. půjdeme společně se 7. B do divadla "ABC" navštívit divadelní představení "Lakomá Barka". Vstupné: 90 kč. Budeme hradit mimo třídní fond. Peníze prosím noste do pololetních prázdnin, tj. max. do středy 1. 2. 

   Odkaz zde: http://www.mestskadivadlaprazska.cz/inscenace/27/lakoma-barka/

   

 

   Fotografie z Vánoční besídky aneb jak jste se nacpali k prasknutí pizzou :-)

 

Nabídku na zahraniční zájezd najdete v aktualitách nebo v akcích školy/zahraniční zájezdy.
   

   Milá třído, všem vám i vašim nejbližším přeji krásné svátky plné pohody, radosti a odpočinku! Děkuji všem zúčastněným za přípravu a realizaci Vánoční hvězdy!

 

Fotografie z výstavy Betlémů v Betlémské kapli (výlet 20. 12.):

 

Připomínka:

  • Vánoční prázdniny jsou od 23. 12. 2016 do 2. 1. 2017 včetně, tedy naposledy se jde do školy 22. 12. a po prázdninách se nastupuje v úterý 3. 1. 2017.
  • Třídní schůzky a schůzka Rady rodičů se konají ve středu 4. 1. 2017 v obvyklých časech.

   Z důvodu vánočních dílen (3. - 6. VH) na 2. stupni se ruší středeční kroužek informatiky.

   Dne 9.1. proběhne dopisování testů z matematiky. Dne 23.1. proběhne 3.KOMPOZICE. Přeji pěkné Vánoce a mnoho úspěchů v následujícím roce! M.Šrámek

 

Obrázky Verči a Jakuba se byly vytisknuté v kalendáří MČ Libuš!  :-)

   

V úterý 20. 12. půjdeme na pořad do divadla "U Hasičů". Níže je program s bližšími informacemi. Cena 55,- kč, platíme z třídního fondu. Téma se vám bude všem velmi hodit :-)

 

Sběr použitých mobilů - soutěž:

 

V pondělí 19. 12. půjdeme výlet do Betlémské kaple. Vystavují se zde nádherné betlémy. Cena bude 35 kč. Hradíme z třídního fondu. Vracíme se (podle času výstavy možná změna) na HUM.

 

   15. 12. o 4. vyučovací hodině proběhne 45 min. koncertík v tělocvičně školy. Poslechneme si slavné hity skupiny Beatles :-) Cena 35 kč. Hradíme z třídního fondu.

 

Vánoční dílny 2016 aneb z čeho můžete vybírat:

 

   V pondělí 12. 12. Vyrazíme na společný výlet se 7.B do Muzea pražských pověstí a strašidel. Cena vstupného je 70 kč. Ti, kteří ještě nezaplatili třídní fond částku přinesou v hotovosti. 

   A co jde? Je zde tajuplná podzemní ulička duchů, která je vybudována na úrovni dřívějších středověkých ulic, nabízí atmosféru půlnoční Prahy před dávnými lety. Osvobozená od hluku aut a záře neonů ve svých temných zákoutích skrývá ta nejslavnější pražská strašidla. Jsou bezhlavá, kostlivá, zamilovaná i exotická, zkrátka taková, jaká již po staletí přežívají mezi námi díky legendám a příběhům, předávaným z generace na generaci. A protože strašidla neznají nudu, zahrají si s vámi na schovávanou. Hravá je i vstupní část expozice, kde si můžete přečíst v obří knize pověstí tolik dávných příběhů, kolik vám bude libo, ale především se za pomoci interaktivních exponátů přenést přímo do světa pověstí. Věřte, že až se vrátíte do 21. století, uznáte, že naše heslo „K nám se strachem, od nás s úsměvem“ platí i pro vás.

Fotografie z výletu:

 

 

Úlohy k testu z českého jazyka zde + řešení 

 

5. 12. Jak nás navštívil anděl   :-) Ostatní fotografie z Mikuláše zde: http://meteo1.rajce.idnes.cz/Mikulasska_nadilka_2016_-_9.A/

 

Organizace posledních dnů před vánočními prázdninami:

> Středa 21. 12. – 2. stupeň 1. – 3. VH vyučování dle rozvrhu, 4. – 6.VH dílny

> Čtvrtek 22. 12. –  2. stupeň 1. – 3.VH vyučování dle rozvrhu, 4. – 6. VH TU ve třídách. 

 

Řešení úkolu - slovesný rod  zde 

Předběžný termín 2.kompozice z matematiky je 8.12. Téma: celá čísla a čísla racionální.

 

Preventivní program listopad

   V pondělí 14. 11. budeme mít opět preventivní program zajištěný naším Prev-Centrem. Tématem bude "závislostní chování - legální návykové látky". Program bude probíhat od 10:55 do 13:30, tedy poslední tři hodiny. Neberte si na tyto hodiny učení. Budeme ve třídě. Cena je 90 kč, bude zaplaceno z třídního fondu. Prosím všechny, kteří ještě nepřinesli platbu do třídního fondu (300 kč), aby tak učinili v pondělí ráno! Děkuji. 

 

Projekt 72 hodin pro rok 2016 

   V letošním roce se opět účastníme projektu "72 hodin" Podrobnosti o projektu naleznete na webových stránkách https://www.72hodin.cz/2016/. Pro tento rok bychom se rádi zaměřili na zlepšení prostředí kolem naší školy. V pondělí 7.11. vyrazíme společně poslední dvě vyučovací hodiny (AJ+HUM) uklízet odhozené odpadky a nepořádek. Prosím, oblěkněte se tak, abyste se mohli pohodlně a v teple pohybovat venku. 

Fotogalerie "Jak jsme uklízeli kolem školy" (7. 11.):

 

   Všem veliké díky za snahu při práci kolem naší školy. :-) Speciální díky Jakubovi Č. za odvážné vyčištění pichlavých křovin a Jakubovi M. a Martinovi S. za pohotovou pomoc spolužačce se zacvaknutým zámknem na skříňce!

 

Náměty na velkou slohovou práci z českého jazyka zde.

 

Testování Kalibro -7. ročník

Od 1. 11. 2016 proběhne testování Kalibro žáků 7.A a 7.B podle následujícího harmonogramu:

Český jazyk – 1. 11. 2016 – 1. vyuč. hod. - povolené pomůcky: žádné.
Anglický jazyk – 1. 11. 2016 – 2. vyuč. hod. - povolené pomůcky: slovník, především anglicko – český.
Matematika – 2. 11. 2016 – 2. vyuč. hod. - povolené pomůcky: pracovní papír, kalkulačka, Matematické, fyzikální a chemické tabulky.
Humanitní základ – 10. 11. 2016 – 2. vyuč. hod. - povolené pomůcky: atlas světa.
Přírodovědný základ – 15. 11. 2016 – 1. vyuč. hod. - povolené pomůcky: pracovní papír, kalkulačka, atlas světa, Matematické, fyzikální a chemické tabulky.

Žáci si zjistí ještě tyto informace:
Nejvyšší dosažené vzdělání rodičů a známky z posledního vysvědčení.

 

Vánoční nota 2016

   Letos se bude soutěž konat v sólovém zpěvu dne 16. listopadu od 8:30 hod. v hudebně (2.patro). Kategorie: I - 1. ročník, II - 2.ročník, III - 4-5. ročník, IV - 6-7.ročník, V - 8-9. ročník. Můžete soutěžit s nebo bez hudebního doprovodu (pokud chcete doprovod na klavír, je třeba dodat noty p. uč. Šrámkovi. Je možné si přinést svůj vlastní nástroj, nebo hudbu na CD. Soutěž bude probíhat od 8.30 do cca 12:00 hod. Po celou dobu soutěže jsou všichni soutěžící přítomni. Přihlášky se jménem, příjmením, kategorií + vybranou písní (popř. i noty) předávejte panu uč. Šrámkovi, popř. paní uč. Štefanové nejpozději do 8. 11.

 

Vzkaz - Matematika:

Dne 2.11. proběhne během matematiky dopisování veškerých písemných prací za první čtvrtletí. (Týká se všech žáků, kterří mají z některé desetiminutovky N v EŽK.) Kompozice z matematiky (velký test) proběhne 3.11.

 

Modřanský biograf - zeměpisná projekce, úterý 18. 10. 2016 

Téma: "Peru- čtyři strany světa"
Vzdělávací akce "Svět kolem nás", Modřanský biograf, 50,-Kč, cca 70minut, od 10:00. Odchod ze školy v 8:55 hod., návrat ve 12:35 hod. 

Odkaz zde: http://www.svetkolemnas.com/popis-programu/peru/

 

Návrh na volnočasovou akci: 

   „Soutěž o MP3 přehrávač proběhne již tuto sobotu 15.října od 10 do 14 hodin v Klubu Junior. V rámci 15. ročníku akce Model Open ji pořádá modelářský kroužek Křížem Krážem. Všichni soutěžící obdrží papírový model své školy a budou mít za úkol slepit jej. Odměněny budou 3 nejzdařilejši modely. Veškeré pomůcky jako lepidla, nůžky a další budou k dispozici na místě. Přijďte soutěžit o pěknou cenu: MP3 přehrávač tuto sobotu od 10 do 14 hodin do Klubu Junior.“

 

Preventivně vzdělávací programy MP Praha na tento týden:

Po 10. 10. - 10:00 - 11:40 hod.: "Jak si nenechat ublížit III. část"

Čt 13. 10. - 10.55 - 11:40 hod.:  "Kriminalita dětí I. část"

Oba bloky se konají v naší třídě a jsou zdarma. 

 

!!!Sběr papíru a plastových víček!!!

Od úterý 4. 10. bude probíhat sběr papíru a plastových víček. Prosím, jestli máte doma papír či víčka, přineste je nejpozději do pátku 7. 10. (+ ve čtvrtek nebudeme ve škole, nezapomeňte...) Vyzvedněte si také víčka, která jsme naspořili od minulého roku. Jsou u mne v kabinetu!

 

Vědomostní běh Modřanskou roklí - Akce odložena!!!!

   akce DDM Monet se prozatím odkládá z důvodu špatného počasí. Nový termín bude oznámen předem.

 

 

Sportovní den 23. 9.

   Sportovní den pro 2. stupeň se koná tento pátek. Předpokládaný konec 13:00 - 13:30 hod. Jídlo a pití si vezměte s sebou! Budeme společně obcházet řadu disciplín a turnajů, které na vás čekají převážně venku. Podrobný rozpis míst a časů visí ve třídě. Oblečte se sportovně - teple! Nezapomeňte na vhodnou obuv, hlavně do tělocvičny. V případě deště se sportovní den odkládá a bude se normálně vyučovat. Učení mějte proto ideálně připravené ve skříňkách den předem, nebo si jej vezměte v pátek s sebou.

Fotografie ze sportovního dne: 

 

Platby pro rok 2016 / 2017

a) příspěvek na kopírování - 300 kč

b) pracovní sešity - 330 kč 

c) třídní fond  - až  po první akci, budeme vybírat nových 300 kč (cca říjen/listopad)

Celkem tedy 630 kč. Platby nejpozději do konce září

 

  • Seznam doporučené literatury zde
  • Informace k předmětu český jazyk zde

 

Procházka Krčským lesem a hry v Kunratické zámecké zahradě:

 

 

Oblékáme hada Edu

Vážení rodiče / zákonní zástupci,

   v termínu od 19. do 30.9., pod vedením pana učitele Lukáše Hrubého se naše škola zúčastní dopravní hry “Oblékáme hada Edu”. Jedná se o zábavnou a efektivní kampaň pro základní školy k podpoře udržitelného cestování jako je chůze, jízda na kole, cestování veřejnou dopravou nebo spolujízda pro cesty do školy.

   Hry se můžete zúčastnit také vy! Pomozte prosím Vašemu dítěti cestovat do školy udržitelným způsobem (pod dohledem nebo samostatně). Umožněte mu jít pěšky, jet na kole, použít veřejnou dopravu nebo spolujízdu autem s kamarádem místo individuálního dojíždění autem. Dovolte dětem zažít různé způsoby cestování do školy, možná to pomůže také Vašemu zdraví nebo dokonce ušetří nějaké peníze za cestování!

Proč se zapojit?

* Vaše dítě hraje tuto hru společně s jeho kamarády ve škole.

* Vaše dítě bude cestovat do školy zdraví prospěšným způsobem.

* Vaše dítě se naučí cestovat do školy bezpečně a udržitelně.

* Vaše dítě se naučí cestovat samostatněji.

* Hra může pomoci snížit dopravní zácpy v blízkosti školy.

* Pomůžete tím udělat prostředí kolem školy bezpečnější.

* Hra je zábavná pro Vás i Vaše dítě! Na konci hry čekají na děti zajímavé odměny.

O co se jedná?

   Každý žák, který bude v průběhu kampaně cestovat do školy udržitelným způsobem, získá za daný den samolepku – “puntík”. Za udržitelné způsoby cestování je považována chůze, jízda na kole, autobusem, tramvají/metrem/vlakem nebo s využitím spolujízdy. Všechny samolepky se postupně lepí na velký plakát s dopravním hadem Edou, který je vyvěšen v naší škole - ve vestubulu. Cíl školy je splněn ve chvíli, kdy je celý had pokryt samolepkami. Jakmile se podaří hada polepit celého, žáci získají odměnu za splnění školního cíle kampaně.

   Naše škola si dala za cíl zvýšit podíl udržitelných cest do školy o 15 %. Pomozte nám, prosím, tohoto cíle dosáhnout.

Více informací o hře naleznete na stránce: www.trafficsnakegame.eu/czechrepublic

 

 

Pomůcky pro školní rok 2016/2017:

Matematika - vyučující Martin Šrámek

Vítejte v novém školním roce! Tento rok budete na matematiku potřebovat učebnici, sbírku úloh, psací potřeby a rýsovací potřeby (tužku č.3, ořezávátko, pravítko, úhloměr, trojúhelník s ryskou, kružítko a náhradní tuhy). Dále budete potřebovat školní sešit - ideálně 460 a dva euroobaly, do kterých budete ukládat své domácí úkoly a pracovní listy. Přeji Vám hodně štěstí a úspěchů!

Český jazyk - vyučující Denisa Walterová

Mluvnice: sešit č.564 (60 listů, linkovaný, A5)
Sloh: sešit č. 544 (40 listů, linkovaný, A5)
Literatura: sešit č. 544 (40 listů, linkovaný, A5) – možné použít i sešit z minulého školního roku, pokud je v zachovalém stavu
Čtenářský deník: sešit č. 524 (20 listů, linkovaný, A5) – rovněž lze použít sešit na čtenářský deník z předchozích let

Anglický jazyk - vyučující Alexandra Cihlářová

1x sešit (tlustý, tvrdé desky) - gramatika, slovní zásoba, 1x sešit (linkovaný) - cvičení

Anglický jazyk - vyučující Petra Ehlenová

1 x sešit (ideálně pevné desky, tlustý, linkovaný)

Německý jazyk - vyučující Alena Jiřičková

1x A5 linkovaný

Dějepis - vyučující Petra Ehlenová

Jakýkoliv sešit

Přírodopis - vyučující Dominika Polanková

1x velký sešit A4 bez linek, popř. čtverečkovaný.

Zeměpis - vyučující Jan Splítek

Jakýkoliv sešit

Humanitní výchova - vyučující Alexandra Cihlářová

Jakýkoliv sešit - ideálně z loňska

Fyzika - vyučující Jaroslav Turinek

Jakýkoliv sešit

Výtvarná výchova - vyučující Bronislava Skopalová

tempery
vodovky
štětce ploché – min.2 kusy – různé velikosti
štětce kulaté – min. 2 ks – různé velikosti
tužka č. 1
barevné fixy a tenký černý navíc
voskovky
lepidlo Herkules ( možno jiné disperzní)
nůžky
igelitový ubrus na lavici
savý hadřík
kelímek na vodu
barevné papíry
pracovní oblečení (stará košile, tričko…)
desky A4 a euroobaly – 7., 8. a 9. třídy
Pomůcky mít v kufříku nebo krabici !!!

Hudební výchova - vyučující Alexandros Charalambidis

jeden malý neliknovaný sešit
 

 

Hurá zpátky do školy!! :-))))


  Milí sedmáčci, zbývá vám poslední týden prázdnin, ale vaše nová třída se už chystá (a bude moc hezká)! První den školy je v podnělí - 5. 9. a asi vás moc potěší, že přijdete pouze na jednu vyučovací hodinu. Pomůcky budu sem na stránky přidávat během příštího/prvního školního týdne. Moc se na vás všechny těším! :-) Užívejte ještě prázdninových dobrodružství a brzy na viděnou!

Alexandra Cihlářová 

Kontakty (tel. i e-mail) na mne zůstávají prozatím stejné jako minulý rok bez ohledu na nové příjmení.

 

ORGANIZACE ŠKOLNÍHO ROKU 2016 - 2017

- Státní svátek: středa 28. 9. 2016
- Podzimní prázdniny: středa 26. 10. a čtvrtek 27. 10. 2016 Státní svátek: pátek 28.10. 2016 Státní     svátek: čtvrtek 17.11. 2016 Ředitelské volno pátek 18.11. 2016
- Vánoční prázdniny: od pátku 23. 12. 2016 do pondělí 2. 1. 2017, vyučování začne v úterý 3. 1. 2017
- Pololetní prázdniny: pátek 3. 2. 2017
- Jarní prázdniny: od pondělí 13. 3. do pátku 17. 3. 2017
- Velikonoční prázdniny: čtvrtek 13. 4. a pátek 14. 4. 2017 Státní svátek: pondělí 17. 4. 2017 Státní svátek: pondělí 1. 5. 2017
- Státní svátek: pondělí 8. 5. 2017
- Ukončení školního roku: pátek 30. 6. 2017
- Hlavní prázdniny: od soboty 1. 6. 2017 do pátku 1. 9. 2017
- Období školního vyučování ve školním roce 2017 - 2018 začne v pondělí 4. 9. 2017

rozvrh
hodin
týdenní
plán
suplování ELEKTRONICKÁ
ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA
jídelní
lístek

Základní škola Meteorologická
Meteorologická 181
142 00 Praha 4 – Libuš

tel.: 242 446 611

 
childrens ZŠ Meteorologická - úvodní strana