7.B

PRÁCE PRO ŽÁKY BĚHEM PŘERUŠENÍ VÝUKY

OBECNÉ INFORMACE

Milí sedmáci,

vím, že jsem Vás naposledy viděl v pondělí, ale zdá se to už jako docela dlouhá doba. Aktuální vývoj situace není zcela příznivý, a tak to vypadá, že si na společné setkání budeme muset chvilku počkat (snad ne příliš dlouho - nerad bych šel na další sraz o holi ;) ). S kolegy aktuálně vymýšlíme, jakým způsobem se s Vámi spojit. Kdybyste chtěli, napište mi e-mail, jak se máte a jak trávíte své dny v dnešní době. Rád o Vás uslyším. Mějte se co nejlépe a hlavně Vám i Vašim blízkým přeji pevné zdraví.

Váš třídní,

Martin Šrámek

ONLINE PROJEKT INTEGROVANÝ ZÁCHRANNÝ SYSTÉM aneb SPOLEČNĚ TO ZVLÁDNEME

 

Chceš se podílet na společném projektu? Stýská se ti po kamarádech a kamarádkách? Dokonce se ti stýská už i po učitelích? Rád bys opět komunikoval v kolektivu a to i napříč ročníky? Tak se s námi vrhni do nového "online projektu", který je zaměřen na poděkování všem lidem, kteří dělají maximum, aby naši zemi zbavili těžkých chvil!

P.S. Společně to zvládneme :-)

Bližší informace nalezneš v tomto dokumentu

AKTUÁLNÍ INFORMACE: Do EŽK bude k 20.3., 20:00, zaslán rodičům i žákům přístupová hesla k online výuce. V případě, že se nemůžete do EŽK dostat, napište mi e-mail, údaje Vám zašlu. Více informací o online výuce jednotlivých předmětů naleznete přímo v aplikaci. Budu se na Vás těšit.

ČESKÝ JAZYK (WALTEROVÁ, denisa.walterova@zsmeteo.cz)

jak napsat mail

III. úkol zadání - odevzdávat na Microsoft Teams, ne mailem (odevzdat: 27. 3. 2020 10:00). 

II. úkol zadání, II. úkol řešení (odevzdáno 19. 3. 2020, neodevzdali: Petr B., Anička T., Anička M., Eliška N.)

I. úkol zadání, I. úkol řešení (odevzdáno 13. 3. 2020, neodevzdali: Anička T., Karolína V., Petr B.)

Humanitní výchova

Práci na humanitní výchovu stahujte zde 

 ZEMĚPIS

 Ahoj všem, tady vždy najdete zadání na učení ze zeměpisu. Budete dostávat pracovní listy se zadáním, jak jste zvyklí z hodiny (pracovní list si stáhnete, budou na něm všechny pokyny k práci). Dotazy na klara.blahutova@zsmeteo.cz , případně přes EŽK. 

Pokud chcete, můžete si zdarma stáhnout online učebnici, která vám pomůže se studiem.

http://www.novaskolabrno.cz/Certifikaty/IUc-2020/77-45-2-IUc-Zemepis-7-Antarktida.pdf

První online konzultace přes TEAMS - Pá 26.3. 11-11:45. Budu připojená online, může se doptat na úkoly v pracovním listě. Nebude probíhat online vyučování, nicméně budu k dispozici pro případné dotazy.

PRVNÍ PRACOVNÍ LIST - Ahoj, na odkaze si stáhněte první pracovní list. Prosím, začněte pracovat, co nejdříve, máme zpoždění :-) Všechny úkoly jsou stejné, jako jsme již dělali. Dotazy zatím na email, časem i přes Teams. Zatím nevyžaduji odevzdání, ohledně toho váš ještě budu informovat.

https://teams.microsoft.com/_#/school/files/Obecn%C3%A9?threadId=19%3Ab5cccb83a5da457aaab3e7f3263d1286%40thread.tacv2&ctx=channel&context=General&rootfolder=%252Fsites%252F7B%252FSdilene%2520dokumenty%252FGeneral

PŘÍRODOPIS 

!!!Online výuka přírodopis na TEAMS: 7.B – Pá, 3. 4. 2020, 10:00 hod!!!

!!! PROSÍM, OZNAČUJTE SOUBORY (DOMÁCÍ ÚKOLY) PŘÍJMENÍM A TŘÍDOU!!!

Přírodopis (do 3.4.2020)
Téma: List
Cíl: Popíši funkci, stavbu a význam listu

Učebnice: přečíst str. 70 - 72 (udělat stručný zápis) a nakreslit: Postavení listů na stonku str. 70
Téma: List - procvičování
Cíl: Vypracuji otázky a PS (list)

Pracovní sešit: str. 32
!!! POSLAT FOTOGRAFII PS DO EMAILU - lucie.kostolna@zsmeteo.cz!!!

 Přírodopis (do 27.3.2020)
Téma: Stonek
Cíl: Popíši stavbu a význam stonku, vypracuji otázky

Učebnice: přečíst str. 68 - 69 (udělat stručný zápis) a nakreslit: strom a keř str.68, hroznovité větvení a vrcholičnaté větvení
Téma: Stonek - procvičování
Cíl: Vypracuji otázky a PS (stonek)

Učebnice: Vypracovat do sešitu otázky a úkoly str. 69
Pracovní sešit: str. 31

!!! POSLAT FOTOGRAFII PS DO EMAILU - lucie.kostolna@zsmeteo.cz!!!

Přírodopis (do 20.3.2020)

Téma: Plavuně, přesličky a kapradiny

Cíl: Poznávám a zařazuji dané zástupce kapraďorostů a vypracuji otázky na plavuně, přesličky , kapradiny

Učebnice: přečíst str. 62 - 65 (udělat stručný zápis)

Vypracovat do sešitu otázky a úkoly str. 65

Pracovní sešit: str. 28 - 29 (+ podpis rodičů)

!!! POSLAT FOTOGRAFII PS DO EMAILU - lucie.kostolna@zsmeteo.cz!!!

Téma: Části těla semenných rostlin - kořen

Cíl: Popíši stavbu a význam kořene a vypracuji otázky

Učebnice: přečíst str. 66 - 67 (udělat stručný zápis)

Vypracovat do sešitu otázky a úkoly str. 67

Pracovní sešit: str. 30 (+ podpis rodičů)

!!! POSLAT FOTOGRAFII PS DO EMAILU - lucie.kostolna@zsmeteo.cz!!!

DĚJEPIS - úkoly sem budu vkládat postupně. Po znovuotevření školy budou úkoly zkontrolovány a oznámkovány. Kdyby vám něco nebylo jasné, kdykoli se na mne obraťte přes e-mail, žákovskou nebo messenger. Úkol č. 1 - do pátku 20. 3.

Úkol č. 2 - do pátku 27. 3. Pozor! Tentokrát se už bude odevzdávat.

Zde máte 3. úkol - termín čtvrtek 2.dubna

Online hodina: 30. 3. v 11:00.

E-Mail: viktor.keller@zsmeteo.cz

 

Hudební výchova

(27.3.2020)

Dobrý den, u duchovní hudby sice ještě zůstaneme, nicméně dnes mám pro vás pracovní list, který najdete na tomto odkazu. Je to vlastně takový test, který vyplníte a pošlete. Nezapomeňte v záhlaví vyplnit mailovou adresu a své jméno a po vyplnění odslat (tlačítko dole)! Pracovní list bude známkovaný, ale máte velikou výhodu - nutné informace si můžete vyhledat jak v elektronickém přepisu učebnice zde, tak na internetu. A času máte dost, až do konce příštího týdne, vlastně klidně až do 5.4.! Pozor jen při vyplňování testu, musíte ho vyplnit najednou a odeslat, jinak ho budete muset znovu otevírat a vyplňovat, nemůžete ho uložit rozpracovaný a pak se k němu vrátit! Tak  se hezky mějte a hudbu poslouchejte!

(13.3.2020)

Zdravím vás z předmětu hudební výchova. Co můžeme dělat, když nemůžeme společně zpívat a hrát? No jasně, poslouchat hudbu, vyprávět si o ní a něco si i najít na internetu. Tak jdeme na to!
1. Víte, jaký je rozdíl mezi světskou a duchovní hudbou? Pokud víte, dobře, pokud nevíte, nevadí, v obou případech si přečtěte toto.
2. Až si kapitolu přečtete, tak se můžeme pustit do poslechu. Skladbu, kterou vám nabízím, napsal Martin Klusák a je obtížnější na poslech. ALE !!! Má v sobě příběh. Hudební příběh, který je tak trochu předznamenán komentářem na str. 3 v Úkolu pro Tebe. Asi nic veselého ze začátku ke čtení! Zase tu však máme ono ALE!!! Na konci je vždy světlo naděje (a to platí i v situaci, kterou teď všichni zažíváme). Proto lze tuto skladbu řadit k hudbě duchovní. Dokážete najít, z kolika částí se hudba skládá (napovím vám - jde o jisté protiklady!). Najdete příběh, naleznete rozuzlení? Ne náhodou se skladba jmenuje in Paradisum! Co to znamená? Hudební ukázku naleznete zde. Není to hudba jednoduchá! Chce to vydržet! Ale dojdete jistě k rozuzlení hudebního příběhu! A možná se vám otevře celý příběh vyprávěný hudbou. Určitě si o tom popovídáme!

To snad pro dnešek bude stačit, nemyslíte? A zatím se mějte a pěkně hudbu poslouchejte!
 

VÝTVARNÁ VÝCHOVA

Milí studenti a milé studentky,

vzhledem k nastalé situaci bych Vás ráda poprosila o Vaši aktivitu i ve výtvarné výchově. Ničeho se nebojte, doufám, že to pro Vás bude spíše (A HLAVNĚ) zpestření dlouhé chvíle, kterou teď trávíte doma. Z tohoto důvodu, jsem se rozhodla Vám dát na výběr z několika různorodých variant, z kterých si můžete vybrat. Jediné, co bude povinné, bude zpracovat z navržených témat minimálně 2 úkoly, a to DO KONCE DUBNA.

CELKEM TEDY MÁTE NA VÝBĚR Z 5 ÚKOLŮ, KAŽDÝ SI VYBERE 2 A TY SPLNÍ!

TERMÍN ODEVZDÁNÍ JE 24. 4. 2020 - ODESLAT NA E-MAIL, PŘÍPADNĚ FOTKOU NA WHATSAPP.

Pokud někdo bude mít chuť, může vypracovat i zbylé, ale NENÍ TO POVINNÉ. V případě něčeho nejasného (nebo pokud se budete chtít pochlubit svými výtvory dříve :-)), mne můžete kontaktovat na e-mailu: veronika.ehlenova@zsmeteo.cz, whatsapp: 732 434 746.

Už teď se těším na Vaše práce!

1. KNIHOBUDKA

2. JAK TRÁVÍM ČAS DOMA?

3. STRACH

4. JARNÍ POZITIVA

5. PREZENTACE (DĚJINY UMĚNÍ)

 

Fyzika

Milí žáci a milé žákyně,
v týdnu od 16.března do 20.března si ve fyzice opakujte následující témata :
1.Pascalův zákon a hydraulické zařízení – výpočty příkladů, které jsme procvičovali ve škole
2.Účinky gravitační síly Země na kapalinu, výpočet hydrostatické síly a hydrostatického tlaku (příklad PONORKA, který jsme počítali a vysvětlovali v poslední hodině - pouze třída 7.A a 7.B). Žáci 7.C si přečtou učebnici strana 105 až 112).

Matematika 

Prosím, všechna cvičení z učebnice a sbírky řešte do školního sešitu - včetně pomocných výpočtů, u slovních úloh i včetně zápisu a slovní odpovědi celou větou. Kontrola zpracování těchto úkolů proběhne ihned po návratu do školy.

PRÁCE DO 25.3. - ZDE + dále prosím, zašlete na e-mail martin.sramek@zsmeteo.cz čitelný scan či fotku této písemné práce, v úloze 7 byla chyba v zadání - omlouvám se a opravenou verzi naleznete zde. Případné reklamace budu řešit individuálně ve Váš prospěch ;). Tato práce bude ohodnocena známkou váhy 1.

PRÁCE DO 26.3. - e-mailem mi, prosím, zašlete postup řešení cv. 1 z tohoto pracovního listu. https://www.2zskolin.cz/studium/download/m/m6_08_priprava.pdf

PRÁCE DO 31.3. -prostudujte si, prosím, následující materiál a podívejte se i na následující výukové video: https://www.youtube.com/watch?v=rQe2Kp9JfLo. Zašlete mi, prosím, fotku vypracovaných cvičení z pracovního listu do 31.3. Vypracování úkolu bude hodnoceno jako DÚ. 

1.4. ONLINE VÝUKA (dobrovolná) - více informací je přímo v aplikaci Microsoft 365.

PRÁCE DO 1.4. Do školního sešitu vypracujte cvičení z učebnice č. 2 na str. 71/2 - 6; 73/9 - 11, 74/ 12, 13. Kontrola plnění tohoto úkolu proběhne po návratu do školy.

PRÁCE DO 3.4. podívejte se na video zaměřující se na téma PROMILE: https://www.youtube.com/watch?v=PjzgdptMNo8 . Do školního sešitu si s pomocí učebnice č. 2 napište, co je to promile. Na e-mail mi, prosím, pošlete řešení příkladů - uč. č. 2 str. 75/3, 4.

PRÁCE DO 6.4. Vyřešte cvičení z učebnice na str. 75/1, 2, 5, 6, 76 - vše, 77/5, 78/7 - 11. Kontrola plnění tohoto úkolu proběhne po návratu do školy.

PRÁCE DO 8.4. Do školního sešitu vyřešte příklady z pracovního sešitu - str. 106 až 108. Kontrola plnění tohoto úkolu proběhne po návratu do školy. Dále mi, prosím, zašlete následující pracovní list. Vypracování úkolu bude hodnoceno jako DÚ.

9.4. - 13.4. VELIKONOČNÍ PRÁZDNINY :)

 Další úkoly z matematiky, termíny a informace naleznete ZDE.

Anglický jazyk - skupina Martina Šrámka 

PRÁCE DO 25.3. je ZDE a dále  mi, prosím, zašlete na e-mail martin.sramek@zsmeteo.cz čitelný scan či fotku této písemné práce. Tato práce bude ohodnocena známkou váhy 1.

PRÁCE DO 30.3. Připomeňte si gramatiku, kterou jsme spolu dělali (slovíčka, která neznáte, si vyhledejte a napište do slovníčku). Odkazy na materiály jsou zde. Učebnice str. 76, 77,78 - vypracujte si cvičení do školního sešitu.

30.3. ONLINE VÝUKA (dobrovolná) - více informací je přímo v aplikaci Microsoft 365.

PRÁCE DO 31.3. Napište mi 8 vět, které popisují věci, které běžně děláte, ale v současné situaci je děláte jinak. Tento úkol, prosím, napište na počítači. Úkol bude hodnocen jako povinný DÚ. Příklad: I usually get up at 6.30, but I am getting up between 8 and 9 these days. 

PRÁCE DO 3.4. Učebnice 80/3, 4 (článek k těmto cvičení je na str. 81), 82/1 (slovíčka, která neznáte, si vyhledejte a napište do slovníčku).

PRÁCE DO 7.4. Pracovní sešit- 56/1, 57/1,3, 58/4, 60/1, 2 do pracovního sešitu.

PRÁCE DO 8.4. Do textového editoru (např. word - ideálně) vypracujte z pracovního sešitu cvičení 57/2 a 58/6. Tento dokument mi, prosím, pošlete na e-mail. Tato práce bude hodnocena jako povinný DÚ.

9.4. - 13.4. VELIKONOCE - volno :)

2. polovina dubna - požadavky, úkoly a termíny naleznete ZDE.

_____________________________________________________________________

Ruský jazyk

V ÚTERÝ 31. BŘEZNA VE 13:00 PROBĚHNE ONLINE VÝUKA RUŠTINY NA MICROSOFT TEAMS.

drive.google.com/open

drive.google.com/open

drive.google.com/open

_________________________________________________________________________________________

Anglický jazyk (Štěpánová)    katerina.stepanova@zsmeteo.cz

úkoly na týden 30.3.-3.4. ZDE, fairy tales

úkoly na týden 23.-27.3. ZDE

domácí příprava do 20.3.:

Opakování 5. lekce

PS str.54 cv.1,2  Fascinating facts

Projekt: Animal factfile (PS str.55 - dole)

Vytvoř plakát (formát A4 nebo A3). Vyber si zajímavé zvíře a zjisti si o něm co nejvíce informací. Napiš charakteristiku - jak vypadá, kde žije (výskyt), čím se živí, a další zajímavosti - např. jestli je chráněné a kdo jsou jeho nepřátelé. Doplň obrázky nebo fotkami z internetu.

Vaše plakáty prosím vyfoťte a pošlete na můj e-mail. V e-mailu uveďte jméno a třídu.

Mgr. Kateřina Štěpánová

 

Německý jazyk - J.Kulik

18. 3. 2020 úkol č.1

 

 Český jazyk pro OMJ (Tiếng Séc cho học sinh với tiếng mẹ đẻ khác)
-Práce je do 20.3. - hotové poslat na e-mail: linh.vuova@zsmeteo.cz
Pracovní sešit:
1; 2
Učebnice:
1; 2
Pracovní listy:
1; 2; 3

Vážení rodiče, milé žákyně, milí žáci,

rád bych Vám i touto cestou popřál krásné prožití Vánočních svátků - hodně odpočinku, pohody a příjemně stráveného času s rodinou. Do následujícího roku Vám přeji jen to nejlepší - nejen ať se Vám daří ve škole či v práci, ale i v osobním životě - mějte radost z činností, kterým se ve svém volném čase věnujete a radujte se i z maličkostí. Ať se Vás zdraví, dobrá nálada a štěstí drží celý příští rok!

Váš třídní

Martin Šrámek​

seznam doporučené literatury zde 

informace ke čtenářskému deníku a referátu zde

Milí sedmáci,

     prázdniny se již blíží ke svému konci a já se těším, až Vás přivítám v novém školním roce. Poprvé se sejdeme v pondělí 2.září v 8 hodin. Naše třída se nachází ve druhém patře naproti dívčím toaletám.

Užívejte si zbytek volna!

                                Váš třídní učitel                   

                                      Martin Šrámek

 

Harmonogram školního roku

• Školní rok 2019/2020 začíná v pondělí 2. září 2019.
• Podzimní prázdniny připadnou na úterý 29. října a středu 30. října 2019.
• Čtvrtek 31. října a pátek 1. listopadu 2019 je vyhlášeno ředitelské volno.
• Vánoční prázdniny budou zahájeny v pondělí 23. prosince 2019 a skončí v pátek 3. ledna 2020. Vyučování začne v pondělí 6. ledna 2020.
• Období I. pololetí školního roku 2019/2020 bude ukončeno ve čtvrtek 30. ledna 2020.
• Pololetní prázdniny připadnou na pátek 31. ledna 2020.
• Jarní prázdniny trvají (Praha 1-5) od 17. února do 23. února 2020.
• Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 9. dubna 2020, pátek 10. dubna 2020 je tzv. ostatním svátkem.
• Období školního vyučování ve II. pololetí 2019/2020 bude ukončeno v pátek 26. června 2020. Pondělí 29. června a úterý 30. června 2020 je vyhlášeno ředitelské volno.
• Hlavní prázdniny budou trvat od středy 1. července 2020 do pondělí 31. července 2020.
• Období školního vyučování ve školním roce 2020/2021 začne v úterý 1. září 2020.

Další důležité termíny:
• táborák s pasováním prvňáčků 5. 9. 2019 od 17:00
• třídní schůzky jsou naplánovány na 11. 9. 2019, 27. 11. 2019 a 1. 4. 2020 ve třídách 1. stupně budou od 17:00, ve třídách 2. stupně od 17:30. V 18:00 bude následovat setkání Rady rodičů.
• Konzultační hodiny pro rodiče u všech učitelů jsou každou první středu v měsíci od 16:00 do 17:00.
• Konzultační hodiny vedení jsou každou středu od 16:00 do 17:00 (po předchozí domluvě)
• Den otevřených dveří bude 26. února 2020.
• Termíny pedagogické rady: 13. 11. 2019, 27. 1. 2020, 15. 4. 2020, 22. 6. 2020
•11.12. Vánoční hvězda

 

SEZNAM POMŮCEK NA TENTO ŠKOLNÍ ROK

Český jazyk - vyučující Denisa Walterová

mluvnice - sešit 564 (malý linkovaný, 60 listů), tento sešit prosím obalit (papírový nebo klasický obal)

pravopisná cvičení – všichni žáci mají u mě (pro nové žáky - sešit 544 (malý linkovaný, 40 listů))

čtenářský deník – pokračujete v zápisníku z předchozích let, deníky byste měli mít u sebe (pro nové žáky – jakýkoliv sešit či zápisník)

sloh – všichni žáci mají u mě (pro nové žáky – sešit 544 (malý linkovaný, 40 listů))

literatura – pokračujete v sešitech z předchozího školního roku, sešity máte u sebe (pro nové žáky – sešit 524 (malý linkovaný, 20 listů))

všichni žáci budou mít minimálně jedny desky či vkládací obal formátu A4, kam si budou vkládat nakopírované pracovní listy

Matematika - vyučující Martin Šrámek

Tento rok budete na matematiku potřebovat učebnici, sbírku úloh, psací potřeby a rýsovací potřeby (tužku č.3, ořezávátko, pravítko, úhloměr, trojúhelník s ryskou, kružítko a náhradní tuhy). Dále budete potřebovat školní sešit - ideálně 460 a dva euroobaly, do kterých budete ukládat své domácí úkoly a pracovní listy. Přeji Vám hodně štěstí a úspěchů!

Anglický jazyk - vyučující Martin Šrámek (pouze část třídy)

V letošním roce budete potřebovat učebnici, pracovní sešit, psací potřeby a dva sešity - školní sešit a slovníček a euroobal na materiály z výuky.

Anglický jazyk - vyučující Kateřina Štěpánková (pouze část třídy)

 učebnice: Your Space 2 - obalit,
pracovní sešit - obalit,
sešity č. 544 (2): English (školní), Vocabulary (slovníček)

Německý jazyk 

1x sešit 564, 1x sešit 644, případně možno pokračovat v sešitech z loňského školního roku.

Ruský jazyk - vyučující Jitřenka Malíková

2x jakýkoli linkovaný sešit - školní + slovníček / ten může být z loňského roku /

Přírodopis - vyučující Lucie Kostolná

Sešit A4 nelinkovaný (440).

Zeměpis - vyučující Klára Blahůtová

 Na zeměpis prosím, aby děti měly tento typ desek
https://www.inpap.eu/poradac-ctyrkrouzkovy-a4-opaline-ciry?gclid=CjwKCAjwkqPrBRA3EiwAKdtwk1-_elmYqd5LbA9RcPnIbzY6ij7ygB4QqHxv-9BG3Do4Yu_vasTv-xoCPXEQAvD_BwE​

Vše jim řeknu na první hodině. Sešit není třeba, budeme si dělat šanon.

Fyzika - vyučující Jaroslav Turinek

Sešit, nejlépe čtverečkovaný, pravítko s ryskou, kalkulačka, kružítko, tužka č. 3

Dějepis - vyučující Viktor Keller

1x sešit 464, případně možno pokračovat v sešitu z loňského školního roku

Humanitní výchova - vyučující Jan Splítek

1x sešit 544, případně možno pokračovat v sešitu z loňského školního roku

Hudební výchova -

 

Výtvarná výchova - vyučující Veronika Ehlenová

Tempery, vodovky, pastelky, fixy, kelímek na vodu, paletu na barvy, hadřík, pracovní košili, ubrus na stůl, sešit 444 (malý linkovaný, 40 listu), kufřík na věci, štětce (alespoň 3x plochý a 3x kulatý - různé velikosti), obyčejnou tužku (různá tvrdost - H=tvrdá, F=pevná, B1-B8=měkká, čím vyšší číslo, tím měkčí tuha), nůžky, lepidlo, umělecké křídy, 10 čtvrtek A3, 10 čtvrtek A4 (nedoporučuji skicáky, mají nižší gramáž), barevné papíry, černý papír s vyšší gramáží 4x A3, rýsovací potřeby, tuž, rudka (klasická sada nebo alespoň 5x různá barevnost), uhel (klasická sada nebo alespoň 5x různá tloušťka)

 

Tělesná výchova -

2x obuv- na ven/ do tělocvičny
1x sportovní triko
1x sportovní kraťasy
1x dlouhé sportovní kalhoty
1x sportovní mikina
​náhradní ponožky (starší ročníky)

 

Harmonogram prvního týdne

2. září - Slavnostní zahájení školního roku, výuka ukončena během 2. VH.

3. září - Třídnické záležitosti, výuka ukončena ve 12:35

4. září - Třídnické práce do 10:45, následně výuka do 12:35 dle rozvrhu. V případě, že stihneme třídnické práce rychleji, začneme již s trochou matematiky, neboť máme resty z minulého školního roku. Vezměte si proto s sebou do školy i věci na matematiku, prosím.

5. září - Sportovní den, výuka ukončena v 13:30

6. září - Výuka dle rozvrhu

rozvrh
hodin
týdenní
plán
suplování ELEKTRONICKÁ
ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA
jídelní
lístek

Základní škola Meteorologická
Meteorologická 181
142 00 Praha 4 – Libuš

tel.: 242 446 611

 
childrens ZŠ Meteorologická - úvodní strana