7.C

seznam doporučené literatury zde

Pochvala pro všechny účastníky dnešního sportovního dne (5. září), obzvlášť pro Lucku Štěpánkovou a Adama Okénku, kteří získali nejvíc zlatých medailí!

Milí žáci a rodiče, rád bych vás pozval na tradiční školní TÁBORÁK, který se bude konat ve čtvrtek 5. září od 17 hodin na pozemku školy. Těším se na viděnou!  V. K.

Vyučování v prvním týdnu školního roku:

Pondělí - děti přijdou do školy "na osmou", vyučování končí v průběhu druhé vyučovací hodiny. Oběd od 10 do 11 hod. - kdo má zájem, musí se včas přihlásit.

Úterý - třídnické práce, vyučování končí po 5. vyučovací hodině.

Středa - 1. - 3. hodinu třídnické práce, 4. a 5. hodinu výuka dle rozvrhu (bude zveřejněn).

Čtvrtek - sportovní den pro 2. stupeň, všechny děti si přinesou cvičební úbor a sportovní obuv. Výuka dle rozvrhu probíhat nebude.

Pátek - výuka dle rozvrhu.

Milé žákyně, milí žáci, vážení rodiče i ostatní přátelé naší třídy,

dovolte, abych Vás přivítal v sedmém ročníku. Sejdeme se v pondělí 2. září ve stejné učebně jako loni. Postupně budu sem, případně do žákovské knížky, přidávat další informace týkající se začátku školního roku, pomůcek apod. Věnujte, prosím, těmto informacím pozornost. Budu je zveřejňovat průběžně tak, jak mi budou známy.

Těším se na shledanou!

Váš třídní učitel

Viktor Keller

Seznam vyučujících a pomůcek:

Český jazyk - Iveta Kopecká: 3x sešit 544, pokud možno pokračovat v sešitu z loňského roku. 1x euroobal.

Anglický jazyk - Libor Hostaša, Kateřina Štěpánová (nová vyučující):

Hostaša:  2 sešity (1 školní + 1 slovníčkový), euroobaly (pro případné materiály z výuky, volitelně malý knižní slovník či slovníková aplikace v mobilu.

Štěpánová: 2x sešit 544. Paní učitelka prosí, aby děti měly obalenou učebnici i pracovní sešit.

Německý jazyk - Viktor Keller: 1x sešit 564, 1x sešit 644, možno pokračovat v sešitech z loňského roku.

Ruský jazyk - Jitřenka Malíková: 2x jakýkoli linkovaný sešit - školní + slovníček /ten může být z loňského roku/.

Matematika - Eva Hájková: 1x sešit A4 nelinkovaný (libovolný), 1x sešit A5 nelinkovaný na domácí úkoly (možnost pokračovat do sešitu z předchozího školního roku), tužka č. 3, tužka č. 2 (lepší možnost – mikrotužka s příslušnou tuhou, náhradní tuhy), pravítko s ryskou, druhé libovolné pravítko, úhloměr, kružítko, guma.

Fyzika - Jaroslav Turinek: Sešit (nejlépe čtverečkovaný), pravítko s ryskou, kalkulačka, kružítko, tužka č. 3.

Dějepis - Viktor Keller: 1x sešit 464, možno pokraqčovat v sešitu z loňského roku.

Přírodopis - Jaroslav Kulik: 1x sešit formátu A4 bez linek (540).

Zeměpis - Klára Blahůtová: Tento typ desek (viz odkaz): https://www.inpap.eu/poradac-ctyrkrouzkovy-a4-opaline-ciry?gclid=CjwKCAjwkqPrBRA3EiwAKdtwk1-_elmYqd5LbA9RcPnIbzY6ij7ygB4QqHxv-9BG3Do4Yu_vasTv-xoCPXEQAvD_BwE . Sešit není třeba.

Výtvarná výchova - Veronika Ehlenová (nová vyučující): tempery, vodovky, pastelky, fixy, kelímek na vodu, paletu na barvy, hadřík, pracovní košili, ubrus na stůl, sešit 444 (malý linkovaný, 40 listu), kufřík na věci, štětce (alespoň 3x plochý a 3x kulatý - různé velikosti), obyčejnou tužku (různá tvrdost - H=tvrdá, F=pevná, B1-B8=měkká, čím vyšší číslo, tím měkčí tuha), nůžky, lepidlo, umělecké křídy, 10 čtvrtek A3, 10 čtvrtek A4 (nedoporučuji skicáky, mají nižší gramáž), barevné papíry, černý papír s vyšší gramáží 4x A3, rýsovací potřeby, tuž, rudka (klasická sada nebo alespoň 5x různá barevnost), uhel (klasická sada nebo alespoň 5x různá tloušťka).

Tělesná výchova - Martin Jasanský (+ karate), Zdenko Hájek (nový vyučující), Dominika Vlčková (dříve Šťastná):

2x obuv - na ven/ do tělocvičny
                   1x sportovní triko
                   1x sportovní kraťasy
                   1x dlouhé sportovní kalhoty
                   1x sportovní mikina
                   náhradní ponožky (starší ročníky)

Vyučující upozorňují, že budou důsledně trvat na nošení cvičebního úboru a sportovní obuvi.

Humanitní výchova - Viktor Keller: 1x sešit 564, možno pokračovat v sešitu z loňského roku.

Hudební výchova - Alexandros Charalambidis: jakýkoli nelinkovaný sešit.