8. oddělení

8. ODDĚLENÍ

vychovatelka Eva Zímová

2.C + část 2.B

Moc Vám poděkuji za přinesené materiály.

Před Vánoci budeme vyrábět různé postavičky, poprosila bych Vás pokud můžete střádat roličky toaletního papíru a pak je poslat.

17.9.2020

Nejoblíbenější hrou měsíce je: Na policajty a zloděje

Toto je improvizované vězení:

14.9.2020

Naši odvážní se dostali na vrchol.

12.9.2020

V uplynulém týdnu jsme chodili hodně ven.

11.9.2020

Prozkoumáváme hračky:

10.9.2020

Takto vypadá náš koutek ve třídě:

9.9. 2020

Vážení rodiče a milé děti,vítejte v 8. oddělení, kde se budeme společně tento rok potkávat.

V tomto školním roce bude ŠD - 8. oddělení navštěvovat třída 2.C a část třídy 2.B. Určitě si společně užijeme spoustu zábavy.

Většinu času se budeme snažit trávit venku, bylo by proto fajn, aby děti měly oblečení přizpůsobené počasí...

V čase 14-15hod je možnost procházky mimo areál školy. V případě, že budete chtít dítě vyzvedávat v tomto čase, prosím dejte mi vědět, abychom zůstali v areálu školy,

V ranní družině nosí děti roušky.

Pokud vaše dítě bude navštěvovat kroužky, které jsou pořádány ročníkově (skupinou B) mohou se děti po kroužku vrátit zpět do družiny. Bude-li vaše dítě navštěvovat kroužek ročníkově smíšený (potká se se skupinou A, C nebo M), už se tento den do družiny vracet nebude a bude muset po kroužku odcházet domu.

Budeme rádi za kapesníčky, kuchyňské utěrky, bonbónky nebo jiné drobnosti, které by se nám mohly hodit třeba na vyrábění.

Děkuji Eva