LISTOPAD
Dne 9.11. nás čeká 1. kompozice z matematiky. Při přípravě doporučuji využít např. tyto stránky (http://www.uceninenimuceni.cz/matematika-1/matematicky-pomocnik/algebra/lomene-vyrazy), kde je možné stáhnout prezentace, ve kterých je daná problematika vysvětlena a doplněna o řešené příklady. Přeji hodně štěstí!

Martin Šrámek

ŘÍJEN

VYBÍRÁME 450KČ NA PRACOVNÍ SEŠITY - PROSÍM DO 15. 10.

1. 10. Zahájena činnost kroužků

2. - 4. 10. Sběr papíru a víček

3. 10. Konzultační hodiny všech vyučujících 16 - 17 hod.

18. 10. Dny pro záchranu života II, cena 60Kč, 12:45 -14:25

19. 10. Beseda s nevidomým, ve škole, 10:00 - 10:45

23. 10. Primární prevence - Právní dopady rizik. chování, 9:45 - 12:40, CPP DropIn, zdarma

25., 26. 10. Projektové dny 100 LET REPUBLIKY, oba dny pouze 5 VH

29., 30. 10. Podzimní prázdniny

ZÁŘÍ

17. 9. Svět kolem nás - Kuba, Modřanský biograf, 60 Kč, učíme se 1. VH a dále pak od 5. VH

Moji milí deváťáci,

těším se na vás v pondělí 3. září v 8 hodin v naší nové třídě, kterou najdete ve druhém patře (bývalá 5. B) naproti jazykové učebně.

Pokud máte 3.9. zájem o oběd, je nutné přihlásit si ho.

ORGANIZACE PRVNÍHO TÝDNE VÝUKY
3.9. Úvodní setkání - 1VH

4.9. Třídnické práce do 12:35

5.9. Třídnické práce do 10:00, dále výuka dle rozvrhu do 12:35

Od 6.9. Výuka dle rozvrhu včetně odpoledního vyučování

TŘÍDNÍ SCHŮZKY
Vážení rodiče,

dovolte mi, abych Vás pozvala na třídní schůzky, které se konají 5. září od 17:30 v učebně 9.B. Na třídních schůzkách budete seznámeni s organizačními záležitostmi třídy, budou rozdána přístupová hesla k EŽK a společně vyřešíme další nezbytné administrativní úkony. Pevně věřím, že se společně sejdeme v hojném počtu.

Alena Jiřičková

SEZNAM POMŮCEK NA JEDNOTLIVÉ PŘEDMĚTY
Matematika - vyučující Martin Šrámek

Tento rok budete na matematiku potřebovat učebnici, sbírku úloh, psací potřeby a rýsovací potřeby (tužku č.3, ořezávátko, pravítko, úhloměr, trojúhelník s ryskou, kružítko a náhradní tuhy). Dále budete potřebovat školní sešit - ideálně 460 a dva euroobaly, do kterých budete ukládat své domácí úkoly a pracovní listy. Přeji Vám hodně štěstí a úspěchů!

Anglický jazyk - vyučující Martin Šrámek
V letošním roce budete potřebovat učebnici, pracovní sešit, psací potřeby a dva sešity - školní sešit a slovníček a euroobal na materiály z výuky.

Anglický jazyk - vyučující Libor Hostaša

2 sešity (1 školní + 1 slovníčkový), euroobal (pro případné materiály z výuky)

Anglický jazyk - vyučující Alena Stehlíková

jakýkoliv linkovaný sešit jako školní sešit (např. 564), jakýkoliv sešit nebo notýsek jako slovníček, je možno pokračovat ve slovníčku z minulých let; dvojjazyčný A-Č, Č- A kapesní slovník (event. příslušná aplikace v mobilu)