Letní kurz

Prázdninový kurz českého jazyka pro děti s jiným mateřským jazykem
   Khóa học hè tiếng Séc dành cho trẻ em người ngoại quốc

•    Kurz je určen pro děti předškolního a mladšího školního věku s nulovou nebo velmi špatnou znalostí češtiny - nejen pro žáky naší školy.
  •    Khóa học được dành cho trẻ em mẫu giáo và lớp 1, 2 bắt đầu học tiếng Séc hoặc biết rất ít – dành cho cả học sinh không học ở trường Meteorologická

Vážení rodiče,

v termínu od 12.8.2019 do 23.8.2019 proběhne Prázdninový kurz českého jazyka pro děti s jiným mateřským jazykem. Kurz je určen pro děti předškolního a mladšího školního věku s nulovou nebo velmi špatnou znalostí češtiny (nejen pro žáky naší školy).

Přihlášky ke stažení ZDE.

Letní kurz češtiny pro cizince 13.–24. 8. 2018

Na konci hlavních prázdnin proběhl přípravný desetidenní kurz českého jazyka pro cizince předškoláky a mladšího školního věku. Přišly děti vietnamské, ukrajinské i venezuelské národnosti a jeden žák z Peru. Tento kurz proběhl za podpory MČ Praha – Libuš a MV ČR, jejichž zástupci se přišli na kurz podívat. Jelikož v ZŠ Meteorologická právě probíhaly stavební úpravy a rekonstrukce elektroinstalace, prostory pro konání kurzu poskytla MČ Libuš v prostorách Junior klubu v sídlišti Písnice.
Mgr. Alena Dušková, odborný lektor