Letní kurz

   Prázdninový kurz českého jazyka pro děti s jiným mateřským jazykem
   Khóa học hè tiếng Séc dành cho trẻ em người ngoại quốc

  •    Kurz je určen pro děti předškolního a mladšího školního věku s nulovou nebo velmi špatnou znalostí češtiny - nejen pro žáky naší školy.
  •    Khóa học được dành cho trẻ em mẫu giáo và lớp 1, 2 bắt đầu học tiếng Séc hoặc biết rất ít – dành cho cả học sinh không học ở trường Meteorologická


2019

Vážení rodiče,

v termínu od 12.8.2019 do 23.8.2019 proběhne Prázdninový kurz českého jazyka pro děti s jiným mateřským jazykem. Kurz je určen pro děti předškolního a mladšího školního věku s nulovou nebo velmi špatnou znalostí češtiny (nejen pro žáky naší školy).

Přihlášky ke stažení ZDE.2018

Letní kurz češtiny pro cizince 13.–24. 8. 2018

Na konci hlavních prázdnin proběhl přípravný desetidenní kurz českého jazyka pro cizince předškoláky a mladšího školního věku. Přišly děti vietnamské, ukrajinské i venezuelské národnosti a jeden žák z Peru. Tento kurz proběhl za podpory MČ Praha – Libuš a MV ČR, jejichž zástupci se přišli na kurz podívat. Jelikož v ZŠ Meteorologická právě probíhaly stavební úpravy a rekonstrukce elektroinstalace, prostory pro konání kurzu poskytla MČ Libuš v prostorách Junior klubu v sídlišti Písnice.
Mgr. Alena Dušková, odborný lektor

 

 

rozvrh
hodin
týdenní
plán
suplování ELEKTRONICKÁ
ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA
jídelní
lístek

Základní škola Meteorologická
Meteorologická 181
142 00 Praha 4 – Libuš

tel.: 242 446 611

 
childrens ZŠ Meteorologická - úvodní strana