Letní kurz

Prázdninový kurz českého jazyka pro děti s jiným mateřským jazykem
   Khóa học hè tiếng Séc dành cho trẻ em người ngoại quốc

•    Kurz je určen pro děti předškolního a mladšího školního věku s nulovou nebo velmi špatnou znalostí češtiny - nejen pro žáky naší školy.
  •    Khóa học được dành cho trẻ em mẫu giáo và lớp 1, 2 bắt đầu học tiếng Séc hoặc biết rất ít – dành cho cả học sinh không học ở trường Meteorologická

Vážení rodiče,

v termínu od 12.8.2019 do 23.8.2019 proběhne Prázdninový kurz českého jazyka pro děti s jiným mateřským jazykem. Kurz je určen pro děti předškolního a mladšího školního věku s nulovou nebo velmi špatnou znalostí češtiny (nejen pro žáky naší školy).

Přihlášky ke stažení ZDE.

Kurz proběhl v době letních prázdnin, byl dvoutýdenní a garantem byla Mgr. Walterová. Kurzu se účastnili žáci naší školy s velmi malou znalostí ČJ.

S letním kurzem počítáme i v roce 2020.

Letní kurz češtiny pro cizince 13.–24. 8. 2018

Na konci hlavních prázdnin proběhl přípravný desetidenní kurz českého jazyka pro cizince předškoláky a mladšího školního věku. Přišly děti vietnamské, ukrajinské i venezuelské národnosti a jeden žák z Peru. Tento kurz proběhl za podpory MČ Praha – Libuš a MV ČR, jejichž zástupci se přišli na kurz podívat. Jelikož v ZŠ Meteorologická právě probíhaly stavební úpravy a rekonstrukce elektroinstalace, prostory pro konání kurzu poskytla MČ Libuš v prostorách Junior klubu v sídlišti Písnice.
Mgr. Alena Dušková, odborný lektor