PT

Vážení rodiče,

prosím o dodání kartiček zdravotní pojištovny a GDPR formuláře, v pondělí.

Též Vás  prosím o setkání ráno ve třídě PT. Vyberu si od Vás dokumenty a též s Vámi ještě jeden vyplním - jde o dokument - aktualizace osobních údajů (něktěří jej již mají, prosím o vyplnění a dodání v po ráno).

Tento týden jsme si užili ve třídě spoustu nového. Během ranního kruhu jsme se naučili písničky a nová slovíčka v anglickém jazyce - povídáme si o našich náladách, jak se máme, o počasí, o dni v týdnu.  Zatancovali jsme si na píseň Molly Meloun, též si osvojovali nová slovíčka v přeskocích, otočkách aj. V ČJ jsme pracovali s rytmem, slabikou, pvním písmenem, podobností slov, naučili se básničku Podzim, četli se pohádky, povídali si o podzimu.V M jsme si vymodelovali číslici, geometrické tvary, pracovali s pojmem množství, orientovali se v číslech. V Modřanské rokli jsme poznávali listnaté a jehličnaté stromy, pozorovali proměnu přírody, měli kondiční běh na louce, stavěli domečky a utužovali svoji sílu s "drakem" v dutině stromu - zkoušeli jsme hod daleký šiškou na draka:-).

Přeji Vám krásný, slunný prodloužený víkend

Jana