Spolek rodičů

Prezentace ke změnám ŠVP k nahlédnutí ZDE.

• „Podzimní bazárek“ v Meteo

20. října 2018 se v ZŠ Meteorologická uskutečnil první bazárek nejen dětského oblečení a vybavení. Vestibul školy se zcela proměnil, zaplnil lavicemi a samotné lavice nebyly leckdy ani vidět pod nepřeberným množstvím oblečení, doplňků, sportovního vybavení a hraček. Cílem bylo nejen prodat, ale společně se setkat s rodiči žáků, v klidu a bez spěchu si popovídat. Na bazárek přišly prodávat maminky z blízkého i širšího okolí naší školy. Díky velkému množství nakupujících byly všechny spokojené. Náš „Podzimní bazárek“ se vydařil a věřím, že se stane tradicí. Vzhledem k ohlasu prodávajících a po společné domluvě s vedením školy, jsme se domluvili, že budeme pokračovat „Jarním bazárkem“ v druhém pololetí. Už teď se těšíme, že se společně všichni potkáme, ať už jako prodávající nebo nakupující rodiče, kteří si přijdou užít školu trochu jinak.
    Petra Dufková