Sportovní

Obvodní kolo POPRASKu v přespolním běhu

Vybraní žáci naší školy se zúčastnili obvodního kola Prahy 12 v přespolním běhu družstev, které se konalo dne 29.9.2011 v lesoparku Kamýk u ZŠ Angel. Přesto, že naši žáci neměli zatím žádné zkušenosti z podobného závodu, obstáli velmi dobře, chlapci i děvčata ze 6. a 7. tříd obsadili pěkné šesté místo v konkurenci dvanácti družstev, přitom první z chlapců David Růžička ze 7.A doběhl na celkovém 3. místě a Veronika Mährischlová na celkovém 12. místě. Všem účastníkům patří uznání za bojovnost a gratulujeme jim! Výsledky se započítávají do celoročního hodnocení soutěže „Poháru starosty Prahy 12“, a tak nás pár získaných bodů motivuje do dalších klání.

Terezie Hrubá

Turnaj ve vybíjené

Na pondělí 3. října jsme se moc těšili. Byli jsme pozváni na turnaj ve vybíjené, který pořádala škola T. G. Masaryka v Modřanech. Zúčastnila se smíšená družstva děvčat a chlapců ze čtvrtých a pátých tříd. Po příjezdu na školní hřiště nás mile přivítali pořadatelé. Počasí nám přálo, dobře jsme si zahráli, ale vítězství nás minulo. Přesto jsme obdrželi diplom a velikou bonboniéru. Je to zkušenost a už víme, že na příští turnaj se musíme lépe připravit a třeba i vyhrát.

Renata H., doprovod