Sportovní

Turnaj v malé kopané - 9.10. 2017

Dne 9.10. se konal turnaj v minikopané III. kategorie (6. – 7. ročník), ve kterém hráli i naši kluci.
Jednalo se o čtyřčlennou základní skupinu, ve které jsme obsadili v konečném součtu 4. místo.
Kvalita našeho týmu však tomu neodpovídala a po úvodním zápase s Klasickým Gymnáziem Modřany, které skončilo nerozhodně 2:2, jsme vyhlíželi lepší výsledek. Ve vyrovnaném utkání se ZŠ Na Beránku jsme však nakonec podlehli těsně 3:2. (Hráli jsme druhý zápas po sobě a hráči lepších technických kvalit doplatili na horší kondici). Čekali jsme na poslední zápas, ve kterém by nás naše vítězství posunulo na druhou postupovou pozici. Naším soupeřem byla ZŠ Smolkova, která se však dokázala více namotivovat a disciplinovaným výkonem vyhrála právem 3:0.

Výkon našich borců byl velice sympatický, bojovný…techničtí hráči však neměli svůj den a neproměňovali jasné šance. Velké díky patří všem reprezentantům, jmenovitě: Ha Duc Hieu, Bui Alex, Li Junjie, Honzák Šimon, Pištora Maximilián, Mašek Matěj (nejlepší a nejbojovnější hráč našeho týmu), Nguyen Hai Nam, Vu Khanh Hung.

Mgr. Jaroslav Kulik

Obvodní kolo Poprasku v přespolním běhu - 22.9.2017