Sportovní

 

Vánoční laťka

Již tradičně se před Vánocemi konala Vánoční laťka. Soutěž ve skoku vysokém mezi třídami se zúčasnilo 42 dětí z celého 2. stupně. Byly vidět krásné výkony i nadšení pro skákání. 

Vítězové jednotlivých kategorií:

Dívky 6.-7. třídy- Hrášková Nikola 125 cm

Dívky 8.- 9. třídy- Hrásková Aneta 140 cm

Chlapci 6. - 7. třídy- Lukáš Li 140 cm

Chlapci 8. - 9. třídy- Michal Ngo 150 cm 

Turnaj ve stolním tenise - 17.10.2017

17.10. se naše škola zúčastnila turnaje ve stolním tenise. Na turnaj jsme vyslali 2 družstva. Jedno družstvo mladších žáků, složené ze 7. a 6. tříd reprezentovali Matěj Mašek, František Hub a Tomáš Le. Tým starších žáků byl složen z 9. tříd a to ve složení Matthias Khou, Michal Novák, a Šimon Černý.
Družstvo mladších žáků na turnaji sbíralo spíše zkušenosti a obsadilo konečné 8. místo.
Starší žáci byli téměř každému soupeři vyrovnaným soupeřem, ale nedokázali zápasy dotáhnout do vítězného konce. Zápasy končily často za stavu 4:3 v náš neprospěch, a tak si z turnaje odvezli také 8. místo.


 

Turnaj v malé kopané - 9.10. 2017

Dne 9.10. se konal turnaj v minikopané III. kategorie (6. – 7. ročník), ve kterém hráli i naši kluci.
Jednalo se o čtyřčlennou základní skupinu, ve které jsme obsadili v konečném součtu 4. místo.
Kvalita našeho týmu však tomu neodpovídala a po úvodním zápase s Klasickým Gymnáziem Modřany, které skončilo nerozhodně 2:2, jsme vyhlíželi lepší výsledek. Ve vyrovnaném utkání se ZŠ Na Beránku jsme však nakonec podlehli těsně 3:2. (Hráli jsme druhý zápas po sobě a hráči lepších technických kvalit doplatili na horší kondici). Čekali jsme na poslední zápas, ve kterém by nás naše vítězství posunulo na druhou postupovou pozici. Naším soupeřem byla ZŠ Smolkova, která se však dokázala více namotivovat a disciplinovaným výkonem vyhrála právem 3:0.

Výkon našich borců byl velice sympatický, bojovný…techničtí hráči však neměli svůj den a neproměňovali jasné šance. Velké díky patří všem reprezentantům, jmenovitě: Ha Duc Hieu, Bui Alex, Li Junjie, Honzák Šimon, Pištora Maximilián, Mašek Matěj (nejlepší a nejbojovnější hráč našeho týmu), Nguyen Hai Nam, Vu Khanh Hung.

Mgr. Jaroslav Kulik 

Obvodní kolo Poprasku v přespolním běhu - 22.9.2017

rozvrh
hodin
týdenní
plán
suplování ELEKTRONICKÁ
ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA
jídelní
lístek

Základní škola Meteorologická
Meteorologická 181
142 00 Praha 4 – Libuš

tel.: 242 446 611

 
childrens ZŠ Meteorologická - úvodní strana