Srdíčkový den

2016/16

V tomto školním roce jsme vybrali úžasnou částku 17 985 Kč. Penízky budou použity na nákup rehabilitačních a kompenzačních pomůcek, na úhradu speciální výživy nebo zdravotnického materiálu. Život dětem a vedení školy děkuje všem dětem, rodičům, prarodičům a zaměstnancům školy.

2014/15

2013/14

2012/13

v letošním roce se žákům naší školy podařilo vybrat pro nadaci Život dětem částku 2580 Kč. Částka bude použita na pomoc jednotlivým handicapovaným dětem a to predevším na částečnou úhradu invalidních vozícku, rehabilitačních a kompenzačních pomucek – zdravotních kočárku, chodítek, polohovacích zařízení, dále na nákup řečových procesorů, obvazového materiálu, speciální výživy apod. Všem zúčastněným děkujeme.

Dopis od společnosti Život dětem OS naleznete zde

2011/2012

Ve spolupráci s občanským sdružením Život dětem proběhl na ZŠ Meteorologická tradiční Srdíčkový den. Výtěžek je určen na pomoc těžce handicapovaným dětem, které jsou stabilně odkázány na domácí péči svých rodičů. A kolik bylo vybráno tentokrát? Za magnetky se zvířátky jsme utratili úctyhodných 5 160,- Kč. Také za tyto peníze budou zakoupeny rehabilitační a zdravotní pomůcky, které usnadní život nemocným dětem. Děkujeme všem dětem, rodičům a zaměstnancům školy, kteří podporují tuto charitativní akci.
JM

Srdíčkový den - jaro 2011

Tentokrát proběhl 12. a 13. dubna - cena magnetek se zvířátky byla 25,- Kč a reflexní pásky byly za 35,- Kč.

Prodali jsme magnetky se zvířátky a reflexní náramky za 3100,- Kč. Výtěžek půjde na pomoc těžce nemocným a handicapovaným dětem, které jsou odkázány na domácí péči rodičů. Všem dětem, rodičům a zaměstnancům školy moc děkujeme.