ŠVP Bílá skála 2018

Odkaz na fotky ZDE 

4. den (21. 6.) - Maminko a tatínku, den před odjezdem jsme si užili plnými doušky. Proběhla poslední rozcvička, hráli jsme hry v lese a skřítkům stavěli domečky. Bojovku jsme měli na téma "Angličané a Skoti" (kradli jsme fanty, byli jsme zajímáni a vězněni, pak nás zase vysvobodili...jo, víte co to je amnestie? My mysleli, že nějaká nemoc, ale učitelé nám vysvětlili pravý význam!). Vydali jsme se také po pohádkové cestě. Dnes večer nás čeká karnevalová diskotéka se závěrečným vyhodnocením celotáborovky, úklidu... a samozřejmě noční hlídka pořád pokračuje...Sice se na Vás těšíme domů, ale mrzí nás, že už tak príma týden končí. Máme Vám vyřídit, že zítřejší příjezd ve 13 hodin platí. Tak pa!

3. den (20. 6.) - Milí rodiče, na dnešní den jsme měli posunutý budíček a krásně jsme se vyspali, takže pomalý rozjezd dne vystřídala rychlá rozcvička :) Dopoledne jsme hráli hry a mohli jsme i dospat předchozí dny, abychom nabrali sílu na odpoledne. To nás totiž čekala túra lesem, kdy si z nás učitelé dělali legraci, že jsme jak oslíci že Shreka - pořád jsme se ptali: "Už tam budem?". Po náročném odpoledni nás za odměnu čekala koupačka v krásném Kačležském rybníku a plynule jsme přešli na táborák. Každý jsme si opekl buřta, a sám pan ředitel nám s panem učitelem Jasanským ukázal karate a předveli ohnivou show. Kdo chtěl, mohl jít spát pod širák...Jo, a pořád hlídkujeme a hlídáme vlajku...nechce se nám domů, ale těšíme se na Vás!

2. den (19. 6.) - Dnes jsme, maminko a tatínku, opět začali den ranní rozcvičkou. Po snídani jsme se šli projít do vesnice Číměř a tam jsme strávili dopoledne. Odpolední program byl sportovní. Probíhaly turnaje ve vybíjené, fotbale, crocketu a badmintonu. Učitelský tým nás porazil ve fotbale 4:3, v nastavení. Večer byl volnější a probíhaly noční hlídky. Nakonec nám minulou noc tu táborovou vlajku odcizili, takže jsme dnes za svitu měsíce šli po její stopě...a získali jsme ji společnými silami zpět!!! Máme obrovskou radost. Tábor je skvělý a moc nás to tu všechny baví. Posílám pusu a zase zítra.

1. den (18. 6.) - Milá maminko a tatínku, první den byl super. Den jsme začali ranní rozcvičkou, která nás příjemně nastartovala a hned po ní jsme se rozlosovali do týmů pro další aktivity. Následoval pohádkový kvíz v přírodě, koupačka v "bahňáku" (neboj) a pak jsme s učiteli připravili táborák. Ve skupinovém čtyřboji létala i vajíčka. Během táboráku jsme soutěžili o nejlepší pokřik. Za chvíli začínají hlídky vlajky, tak snad tu svou uchráníme! Jinak všichni jsme bez úrazu, vše je jak má být. Tak zase zítra!

 

rozvrh
hodin
týdenní
plán
suplování ELEKTRONICKÁ
ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA
jídelní
lístek

Základní škola Meteorologická
Meteorologická 181
142 00 Praha 4 – Libuš

tel.: 242 446 611

 
childrens ZŠ Meteorologická - úvodní strana