Vánoční hvězda

Tato akce se koná na naší škole již řadu let vždy poslední středu před vánočními prázdninami. Na dopolední výtvarné dílny s vánoční tématikou navazuje odopolední program - tradiční vánoční jarmark, sportovní turnaje i vystoupení zájmových kroužků. Tato akce ja na naší škole velmi populární a vždy se zde rádi sejdeme s mnoha žáky, rodiči i bývalými žáky naší školy.

2015/16

2014/15

2013/14

Více fotografií zde

2012/13

Dílny

Jarmark

Florbal

Vystoupení tanečného, pěveckého a flétničkového souboru

více fotografií zde

2011/12

Letošní Vánoční hvězda se konala 21. prosince. Na programu byly již tradiční dopolední vánoční dílny, odpolední vánoční jarmark a florbalový turnaj. Dále bylo možno shlédnout vystoupení pěveckého sborečku a kroužku moderních tanců. Skvělou atmosféru, která zde panovala, se snad alespoň částečně podařilo zachytit v přiložených fotografiích.

Vánoční dílny

perníčky, svíčky zvonečky, papírové vystřihovánky, svícny, cukroví i vánoční pokusy!

Florbalový turnaj

Umístění

1.místo - 8.A

2.místo - 9.A

3. místo 7.A

Gratulujeme!

Představení kroužku moderních tanců

Vánoční zpívání

Vánoční jarmark

nejprve přípravy, rezervace nejlepších míst a potom už jarmark v plném proudu!

Vánoční hvězda 2010

Předvánoční atmosféry si užívají žáci, vyučující i rodiče během tradiční Vánoční hvězdy. V minulém školním roce dopoledne probíhaly vánoční dílny, odpoledne třídy připravily stánky na vánoční trh, kde pak prodávaly své výrobky a navíc proběhl také florbalový turnaj.