Výchovný poradce a kariérové poradenství

Mgr. Bohumila Janhubová Ehlenová - výchovný poradce
                                                                                   kontakt: bohumila.janhubova@zsmeteo.cz

Konzultační hodiny vždy 1. středu v měsíci 16:00-17:00

Kariérové poradenství

Přihlášky na SŠ a VG ke stažení ZDE

Přihláška na webu školy i na stránkách MŠMT je aktuální, MŠMT nevydává každý rok nový formulář. Musí být vytištěna oboustranně. První stranu vyplní uchazeč a jeho ZZ kompletně, druhou stranu naše škola potvrzuje, mělo by být předvyplněno – chování a známky ze všech předmětů za obě pololetí osmé/šesté/čtvrté a první pololetí deváté/sedmé/páté třídy, podle vysvědčení. S takto vyplněnou přihláškou může žák ráno přijít rovnou za výchovnou poradkyní. Po kontrole a doplnění údajů školy a většinou ten samý den po vyučování je přihláška připravena k vyzvednutí.

Přijímací zkoušky na SŠ - Umělecké školy a konzervatoře
(obory vzdělávání s talentovou zkouškou)

– odevzdání přihlášky ve škole k potvrzení do 15. 11. 2019
– odevzdání přihlášky řediteli SŠ do 30. 11. 2019