Zahraniční zájezdy

Vánoční Drážďany 2017

• 12.12.2017 pořádá naše ZŠ jednodenní zájezd pro žáky 2.stupně do předvánočních Drážďan.
  • Cena zájezdu : 500 Kč – (po konečném vyúčtování bude případný přeplatek vrácen)
  • Cena zahrnuje: dopravu, průvodce, kompletní pojištění ,pedagogický dozor.
  • Program: plánujeme: Prohlídka saské metropole DRÁŽĎAN -„Florencie severu“, jak je pro svoji výstavnost město často nazýváno (Frauenkirche, katedrála, Brühlská terasa, možnost návštěvy Pfunds Molkerei (www.pfunds.de) – secesní kachlíkové mlékárny na Novém městě…). Přejezd k loveckému zámečku MORITZBURG (www.schloss-moritzburg.de) známému z pohádky „Tři oříšky pro Popelku“. (otevřeno od 10 do 17 hod). Procházka adventním trhem Striezelmarkt v Drážďanech (otevřeno 10-21 hod.) - www.drazdany.info/vanoce. Dále zvažujeme krátkou pauzu v Primarku.
  • Odjezd: 6:30 od školy - Brunelova. Při nástupu do autobusu bude kontrolován cestovní doklad.
  • Návrat: cca 20:30 ke škole – zájezd končí příjezdem ke škole
  • Kapesné dle uvážení rodičů.

Monika Exnerová, Viktor Keller, Martina Exnerová

Francie - Španělsko 2017 - neproběhl pro malý počet přihlášených

Vážení žáci a rodiče,

již po šestnácté Vám nabízíme červnový zahraniční zájezd (nutno platný cestovní doklad), který obohatí Vaše znalosti o Evropě. Společně se letos podíváme do FRANCIE A ŠPANĚLSKA.
Španělsko je nyní považováno za bezpečnou destinaci. Naším hlavním cílem bude letovisko Lloret de Mar na pobřeží Costa Brava.
Tento zájezd připravujeme s CK Mamut-tour (www.mamut-tour.cz), se kterou máme při organizování pobytů pro děti dobré zkušenosti a celý zájezd pro nás zajišťuje.

Podrobnosti k zájezdu s přihláškou naleznete zde

ITÁLIE 2016

Fotky naleznete zde.

Dětem, které se zúčastnily ozdravně pobytového zájezdu s výlety v Itálii bylo z částky na výlety vráceno 6 Euro.

Vážení rodiče,
Nabízíme opět červnový zahraniční zájezd pro žáky, který obohatí jejich znalosti o Evropě. Podíváme se do Itálie. Naším cílem bude město Valverde di Cesenatico, které leží cca 20 km od Rimini a cca 40 km od San Marina.
V ceně je výlet do San Marina (www.visitsanmarino.com), plánujeme výlety do zábavného parku Mirabilandia (www.mirabilandia.it), Italia in miniatura - nádherný poučně zábavný park (www.italiainminiatura.com) a případně lodí do delfinária v Rimini,
Tento zájezd připravujeme s LUCIANO TOUR www.lucianotour.cz , která tyto zájezdy organizuje již řadu let a máme s ní dobré zkušenosti. Naše škola již s touto agenturou a na tomto místě byla třikrát.

TERMÍN: 17. 6. – 26. 6. 2016 Cena: 6 700 , - Kč

Adventní zájezd do Rakouska 2015

Bulharsko 2015

Vážení rodiče žáků přihlášených na zájezd,
   vzhledem k neochotě při dolaďování podmínek zájezdu s CK Alexandria jsme od jednání odstoupili.
Podařilo se nám vyjednat podstatně výhodnější podmínky pro náš zájezd s CK Fischer.

Změny:
TERMÍN: 17.6. – 24.6. 2015

DESTINACE: Zlaté Písky, hotel Gladiola, http://www.nev-dama.cz/leto/bulharsko/varna-a-okoli/hotel-gladiola#informace
CENA NYNÍ ZAHRNUJE: : leteckádoprava včetně příplatků, transfery z letiště do hotelu a zpět, 7x ubytování, 7x plná penze ( all inclusive), pojištění CK proti úpadku, delegát a místní poplatky, pedagogický dozor,
komplexní cestovní pojištění - 26 Kč/os./den = 208,- Kč (léčebné výlohy, úrazové pojištění, odpovědnost za škody, pojištění zavazadel)

Monika Exnerová, Jitřenka Malíková

Chorvatsko 2014

Již třináctým rokem Vám nabízíme červnový zahraniční zájezd, který obohatí Vaše znalosti o Evropě. Společně se letos podíváme do Chorvatska. Naším cílem bude letovisko DRVENIK- přímořské letovisko na Makarské riviéře (cca 30 km jižně od Makarské), která je považována za nejkrásnější a nejoblíbenější rekreační oblast Jadranu. Leží mezi příkrými útesy horského masivu Biokovo a průzračným mořem s nádhernými oblázkovými plážemi. Celá oblast má příjemné podnebí s vysokým počtem hodin slunečního svitu. Poloha letoviska je ideální k organizování mnoha zajímavých výletů. Vzdálenost z Prahy je cca 1 200 km.

Tento zájezd připravujeme s CK Mamut-tour (www.mamut-tour.cz), se kterou máme při organizování pobytů pro děti dobré zkušenosti.

TERMÍN: 16. 06. - 25. 06. 2014

Itálie 2013

Vážení žáci , rodiče,

ve druhé nabídce na červnový zahraniční zájezd, který obohatí Vaše znalosti o Evropě, se podíváme také do Itálie. Naším cílem bude město Valverde di Cesenatico, které leží cca 20 km od Rimini a cca 40 km od San Marina. Ubytování v hotelu Majestic.

Plánujeme jednodenní výlety do San Marina (www.visitsanmarino.com), výlet lodí do delfinária v Rimini, do zábavného parku Mirabilandia (www.mirabilandia.it),Italia in miniatura -  nádherný poučně zábavný park (www.italiainminiatura.com).

Tento zájezd připravujeme s LUCIANO TOUR & Agentura LUCKA s.r.o.www.lucianotour.cz , která tyto zájezdy organizuje již řadu let a máme s ní dobré zkušenosti. Naše škola již s touto agenturou byla dvakrát.

Španělsko -  Francie 2012

Vážení rodiče a žáci,

již jedenáctým rokem Vám nabízíme červnový zahraniční zájezd, který obohatí Vaše znalosti o Evropě. Společně se letos podíváme do FRANCIE A ŠPANĚLSKA. Naším hlavním cílem bude letovisko Lloret de Mar (www.hotelancla.com) na pobřeží Costa Brava.
Tento zájezd připravujeme s CK Mamut-tour (www.mamut-tour.cz), se kterou máme při organizování pobytů pro děti dobré zkušenosti. Zájezd se bude konat v termínu  15. 06. - 24. 06. 2012. Podrubnosti k zájezdu včetně přihlášky ke stažení
ZDE.

Vídeň 20.12. 2011

Celodenního výletu do Vídně se zúčastnilo více než 30 žáků druhého stupně.

Na programu byla návštěva Prateru, pamětihodností a vánočních trhů. Že jsme si výlet báječně užili dokládají následující fotografie.