Zahraniční zájezdy

Bulharsko 2019

Vážení žáci , rodiče,
jako každý rok i tentokrát Vám nabízíme červnový zahraniční zájezd, který obohatí Vaše znalosti o Evropě. Společně se podíváme do Bulharska. Na stejném místě se stejnou CK byla naše škola v roce 2015.
Tento zájezd připravujeme s CK Fischer do destinace Zlaté Písky, hotel Gladiola. 

 
Přihláška ke stažení ZDE.
 
 
Itálie 2018
 
Více fotek zde!
 

 Dotazník + bezinfekčnost ZDE - odevzdat u autobusu

 Pokyny před odjezdem ZDE

Informativní schůzka pro zájemce z řad rodičů přihlášených žáků proběhne 30.5.02018 v 16 hodin v 6.B

Vážení rodiče,

Nabízíme opět červnový zahraniční zájezd (nutno cestovní pas) pro žáky, který obohatí jejich znalosti o Evropě. Podíváme se do Itálie. Naším cílem bude město Valverde di Cesenatico, které leží cca 20 km od Rimini a cca 40 km od San Marina. Ubytování v hotelu Marcus.
V době pobytu je možno navštívit San Marino (www.visitsanmarino.com), zábavný park Mirabilandia (www.mirabilandia.it), Italia in miniatura - nádherný poučně zábavný park (www.italiainminiatura.com) a uskutečnit výlet lodí do delfinária v Rimini,
Tento zájezd připravujeme s LUCIANO TOUR www.lucianotour.cz , která tyto zájezdy organizuje již řadu let a máme s ní dobré zkušenosti. Naše škola již s touto agenturou a na tomto místě byla čtyřikrát.
Nyní pár podrobností k zájezdu : Platný cestovní doklad.

TERMÍN: 9. 6. – 17. 6. 2018

DOPRAVA: klimatizovanými autobusy, splňující předpisy EU pro přepravu osob, dva zkušení řidiči, možnost koupě občerstvení
odjezd v podvečer (v cca 18.00 hodin) od školy, příjezd před hotel v ranních hodinách
návrat do ČR v ranních hodinách
UBYTOVÁNÍ: hotel Marcus
na klidném místě, ale téměř v centru všeho dění přímořského letoviska, převážně tří a čtyřlůžkové pokoje , každý pokoj se soc.zařízením a balkonem, je nutné mít vlastní hygienické potřeby (ručníky, mýdlo atd.), dostatek prostoru pro posezení, zábavu , v těsné blízkosti velký přírodní park ke sportu i zábavě
STRAVOVÁNÍ: italská plná penze, pitný režim + svačina na zpáteční cestu
snídaně formou bohatého samoobslužného bufetu
oběd a večeře servírovaná + zeleninový bufet + nápoje k jídlu (přírodní nebo sycená voda) pitná voda v celém areálu hotelu (doporučuji sirup nebo sypké produkty na ochucení)
PLÁŽ: moře vzdálené cca 150 m, slunečníky a lehátka za poplatek
k dispozici sprcha + WC, místo na plážový sport, dohled plavčíka – veřejná pláž
ZDRAVOTNÍ ZAJIŠTĚNÍ: zajištěno zdravotníky a lékaři, delegát má k dispozici auto a dopraví klienta v případě potřeby na pohotovost (cca 1km), italský lékař dochází v nutném případě do hotelu

CENA: 6 520 , - Kč

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE: dopravu, 6x ubytování, plná penze, pojištění CK proti úpadku, delegát, pedagogický dozor, pojištění
CENA ZÁJEZDU NEZAHRNUJE: fakultativní výlety a turistické atrakce ( 50 euro ) - vstupné, doprava

PLATBY BUDOU PROVÁDĚNY NA ÚČET ŠKOLY S PŘIDĚLENÝM VARIABILNÍM SYMBOLEM.
Po odevzdání přihlášky budou vystaveny variabilní symboly pro platbu převodem.
Teprve po zaplacení první platby bude žák/yně závazně přihlášen/a.

PLATEBNÍ ŘÁD: Po odevzdání přihlášky budou vystaveny variabilní symboly. Možnost příspěvku zaměstnavatele.
Záloha 1000,- Kč do 20.3.2018
Záloha 3000,-Kč do 15.4. 2018
Doplatek 2520,- Kč do 15. 5.2018

Závazné přihlášky s potvrzením, že Vaše dítě umí plavat, odevzdávejte do 26. 2. 2018.

Monika Exnerová (kabinet zeměpisu)
………………………………………………………………………………………………………………………

ZÁVAZNÁ PŘIHLÁŠKA ITÁLIE 2018 - CESENATICO

Jméno a příjmení : …………………………………………….., třída : ……………………

Svým podpisem potvrzuji, že můj syn / dcera umí plavat.
Podpis rodičů : …………………………………………

 
Vánoční Drážďany 2017

  • 12.12.2017 pořádá naše ZŠ jednodenní zájezd pro žáky 2.stupně do předvánočních Drážďan.
  • Cena zájezdu : 500 Kč – (po konečném vyúčtování bude případný přeplatek vrácen)
  • Cena zahrnuje: dopravu, průvodce, kompletní pojištění ,pedagogický dozor.
  • Program: plánujeme: Prohlídka saské metropole DRÁŽĎAN -„Florencie severu“, jak je pro svoji výstavnost město často nazýváno (Frauenkirche, katedrála, Brühlská terasa, možnost návštěvy Pfunds Molkerei (www.pfunds.de) – secesní kachlíkové mlékárny na Novém městě…). Přejezd k loveckému zámečku MORITZBURG (www.schloss-moritzburg.de) známému z pohádky „Tři oříšky pro Popelku“. (otevřeno od 10 do 17 hod). Procházka adventním trhem Striezelmarkt v Drážďanech (otevřeno 10-21 hod.) - www.drazdany.info/vanoce. Dále zvažujeme krátkou pauzu v Primarku.
  • Odjezd: 6:30 od školy - Brunelova. Při nástupu do autobusu bude kontrolován cestovní doklad.
  • Návrat: cca 20:30 ke škole – zájezd končí příjezdem ke škole
  • Kapesné dle uvážení rodičů.

    Monika Exnerová, Viktor Keller, Martina Exnerová

  • Fotky naleznete ZDE.

Francie - Španělsko 2017 - neproběhl pro malý počet přihlášených

Vážení žáci a rodiče,

   již po šestnácté Vám nabízíme červnový zahraniční zájezd (nutno platný cestovní doklad), který obohatí Vaše znalosti o Evropě. Společně se letos podíváme do FRANCIE A ŠPANĚLSKA.
Španělsko je nyní považováno za bezpečnou destinaci. Naším hlavním cílem bude letovisko Lloret de Mar na pobřeží Costa Brava.
Tento zájezd připravujeme s CK Mamut-tour (www.mamut-tour.cz), se kterou máme při organizování pobytů pro děti dobré zkušenosti a celý zájezd pro nás zajišťuje.

Podrobnosti k zájezdu s přihláškou naleznete zde

 

ITÁLIE 2016

Fotky naleznete zde.

Dětem, které se zúčastnily ozdravně pobytového zájezdu s výlety v Itálii bylo z částky na výlety vráceno 6 Euro.

Vážení rodiče,
Nabízíme opět červnový zahraniční zájezd pro žáky, který obohatí jejich znalosti o Evropě. Podíváme se do Itálie. Naším cílem bude město Valverde di Cesenatico, které leží cca 20 km od Rimini a cca 40 km od San Marina.
V ceně je výlet do San Marina (www.visitsanmarino.com), plánujeme výlety do zábavného parku Mirabilandia (www.mirabilandia.it), Italia in miniatura - nádherný poučně zábavný park (www.italiainminiatura.com) a případně lodí do delfinária v Rimini,
Tento zájezd připravujeme s LUCIANO TOUR www.lucianotour.cz , která tyto zájezdy organizuje již řadu let a máme s ní dobré zkušenosti. Naše škola již s touto agenturou a na tomto místě byla třikrát.

TERMÍN: 17. 6. – 26. 6. 2016 Cena: 6 700 , - Kč


Adventní zájezd do Rakouska 2015

Bulharsko 2015

Vážení rodiče žáků přihlášených na zájezd,
   vzhledem k neochotě při dolaďování podmínek zájezdu s CK Alexandria jsme od jednání odstoupili.
Podařilo se nám vyjednat podstatně výhodnější podmínky pro náš zájezd s CK Fischer.

Změny:
TERMÍN: 17.6. – 24.6. 2015

DESTINACE: Zlaté Písky, hotel Gladiola, http://www.nev-dama.cz/leto/bulharsko/varna-a-okoli/hotel-gladiola#informace
CENA NYNÍ ZAHRNUJE: : leteckádoprava včetně příplatků, transfery z letiště do hotelu a zpět, 7x ubytování, 7x plná penze ( all inclusive), pojištění CK proti úpadku, delegát a místní poplatky, pedagogický dozor,
komplexní cestovní pojištění - 26 Kč/os./den = 208,- Kč (léčebné výlohy, úrazové pojištění, odpovědnost za škody, pojištění zavazadel)

Monika Exnerová, Jitřenka Malíková

 

Chorvatsko 2014

  Již třináctým rokem Vám nabízíme červnový zahraniční zájezd, který obohatí Vaše znalosti o Evropě. Společně se letos podíváme do Chorvatska. Naším cílem bude letovisko DRVENIK- přímořské letovisko na Makarské riviéře (cca 30 km jižně od Makarské), která je považována za nejkrásnější a nejoblíbenější rekreační oblast Jadranu. Leží mezi příkrými útesy horského masivu Biokovo a průzračným mořem s nádhernými oblázkovými plážemi. Celá oblast má příjemné podnebí s vysokým počtem hodin slunečního svitu. Poloha letoviska je ideální k organizování mnoha zajímavých výletů. Vzdálenost z Prahy je cca 1 200 km.

Tento zájezd připravujeme s CK Mamut-tour (www.mamut-tour.cz), se kterou máme při organizování pobytů pro děti dobré zkušenosti.

TERMÍN: 16. 06. - 25. 06. 2014

 

Itálie 2013

Vážení žáci , rodiče,

      ve druhé nabídce na červnový zahraniční zájezd, který obohatí Vaše znalosti o Evropě, se podíváme také do Itálie. Naším cílem bude město Valverde di Cesenatico, které leží cca 20 km od Rimini a cca 40 km od San Marina. Ubytování v hotelu Majestic.

Plánujeme jednodenní výlety do San Marina (www.visitsanmarino.com), výlet lodí do delfinária v Rimini, do zábavného parku Mirabilandia (www.mirabilandia.it),Italia in miniatura -  nádherný poučně zábavný park (www.italiainminiatura.com).

Tento zájezd připravujeme s LUCIANO TOUR & Agentura LUCKA s.r.o.www.lucianotour.cz , která tyto zájezdy organizuje již řadu let a máme s ní dobré zkušenosti. Naše škola již s touto agenturou byla dvakrát.

 

Španělsko -  Francie 2012

Vážení rodiče a žáci,

   již jedenáctým rokem Vám nabízíme červnový zahraniční zájezd, který obohatí Vaše znalosti o Evropě. Společně se letos podíváme do FRANCIE A ŠPANĚLSKA. Naším hlavním cílem bude letovisko Lloret de Mar (www.hotelancla.com) na pobřeží Costa Brava.
Tento zájezd připravujeme s CK Mamut-tour (www.mamut-tour.cz), se kterou máme při organizování pobytů pro děti dobré zkušenosti. Zájezd se bude konat v termínu  15. 06. - 24. 06. 2012. Podrubnosti k zájezdu včetně přihlášky ke stažení
ZDE.

 

Vídeň 20.12. 2011

 Celodenního výletu do Vídně se zúčastnilo více než 30 žáků druhého stupně.

   Na programu byla návštěva Prateru, pamětihodností a vánočních trhů. Že jsme si výlet báječně užili dokládají následující fotografie.  

rozvrh
hodin
týdenní
plán
suplování ELEKTRONICKÁ
ŽÁKOVSKÁ KNÍŽKA
jídelní
lístek

Základní škola Meteorologická
Meteorologická 181
142 00 Praha 4 – Libuš

tel.: 242 446 611

 
childrens ZŠ Meteorologická - úvodní strana