Zaměstnání

• Přijmeme učitelku/učitele AJ. Nástup od záčátku školního roku 2019/2020. Kontakt: reditel@zsmeteo.cz.
  • Přijmeme učitelku/učitele TV.  Nástup od záčátku školního roku 2019/2020. Kontakt: reditel@zsmeteo.cz.
  • Přijmeme učitelku/učitele s aprobací pro 1. stupeňNástup od záčátku školního roku 2019/2020. Kontakt: reditel@zsmeteo.cz.
  • Přijmeme vychovatelku/vychovatele do ŠD.  Nástup možný ihned.  Kontakt: ilona.kiliankova@zsmeteo.cz.
  • Přijmeme dvojjazyčného asistenta nebo tlumočníka čeština-vietnamština.  Nástup možný ihned. Kontakt: reditel@zsmeteo.cz.
  • Přijmeme asistenty/asistentky pedagoga. Nástup možný ihned. Kontakt: reditel@zsmeteo.cz.

• Přijmeme vyučenou kuchařku do školní jídelny na plný úvazek. Nástup možný ihned. Kontakt: reditel@zsmeteo.cz.
  • Přijmeme uklízečku na plný úvazek. Nástup možný ihned. Kontakt: reditel@zsmeteo.cz.