Zaměstnání

• Přijmeme hospodáře školy na plný úvazek od 1. 2. 2018. Kontakt: reditel@zsmeteo.cz
  • Přijmeme PAM referenta na plný úvazek od 1. 2. 2018. Kontakt: reditel@zsmeteo.cz
  • Přijmeme asistenty/asistentky pedagoga na 0,5 - 1,0 úvazku. Kontakt: alena.stehlikova@zsmeteo.cz.
  • Přijmeme školního psychologa na poloviční úvazek. Kontakt: alena.stehlikova@zsmeteo.cz.
  • Přijmeme učitelku/učitele TV a Hum, popř. TV v jiné kombinaci na plný úvazek od 1. 2. 2018. Kontakt: jaroslav.kulik@zsmeteo.cz.

• Úřad MČ Praha-Libuš vyhlašuje výběrové řízení na pozici: referent/ka odboru správního a školství.
    Pracovní náplň: koordinace školství za zřizovatele, realizace projektů, vytváření podmínek pro integraci cizinců v oblasti školství a vzdělávání
    platová třída: 10
    Více informací na: ZDE nebo na
    www.praha-libus.cz, tajemnik@praha-libus.cz