Movember - Formal Friday

24.11.2021 - Martin Mauer
Movember - Formal Friday

Dobrý den,

v měsíci listopadu se Meteo zapojila do dobročinné akce MOVEMBER. Mužské osazenstvo pedagogického sboru a i někteří naši žáci si pod nosem nechali narůst knírek. Tím chceme vyjádřit účast na boji proti rakovině prostaty. Celou akci zakončíme tento pátek (26. 11. 2021). Do školy vyrazíme žáci, vyučující, zaměstnanci školy (dámy a gentlemani) ve společenském oblečení. Šaty, kvádra, košile, kravaty – to vše je vítáno!

O velké přestávce pak proběhne společné foto zúčastněných před budovou školy. Ti, kteří knírek nepěstují, si jej mohou přimalovat či nalepit. S akcí souvisí prodej placek s motivem MOVEMBERU (na recepci ve čtvrtek, v pátek budou vybraní žáci během prvních dvou hodin obcházet třídy).  Koupí placky za 25 Kč podpoříte nadační fond „Muži proti rakovině“. Placku si samozřejmě mohou koupit i dámy. Autory obrázků na některých plackách jsou naši žáci -  děkujeme panu Rejhonovi a Okénkovi!

Akci zdar!

P. S.  Pokud by se náhodou objevil někdo z tatínku, strýčků, dědečků a chtěl by se také společně vyfotit, nabízím 14. hodinu, taktéž v pátek.