Oslavy 90. výročí založení školy za námi

14.5.2023 - Jaroslav Kulik
Oslavy 90. výročí založení školy za námi

Milí rodiče, žáci, přátelé školy.

Jménem zaměstnanců ZŠ Meteorologická Vám děkujeme všem za Vaši podporu a aktivní účast v jejich průběhu...bez Vás by neměly takovou úroveň, grácii a atmosféru. Článek o oslavách vyjde v prázdninovém čísle časopise U nás. Několik informací o oslavách Vám přesto rádi sdělíme...

V průběhu celého večera byl na akci přítomen kameraman a fotograf. Z akce vznikne krátké video (cca 4 minuty) a delší (cca 1 hodina), které budou v rámci PR školy k dispozici všem, stejně tak fotografie ke stažení. 

Škola rozdávala hostům almanach, který byl financován ze zdrojů MČ Praha-Libuš. Pokud jste ho nedostali, najdete v souborech ke stažení. 

Na konci proběhl slavnostní ceremoniál s balónky, které symbolizovaly roky - svíčky, tj. 90 balónků bylo vypuštěno po společném odpočítávání a ty odletěly do světa s odkazem na naši školu. 

Druhý den nám dorazil první vzkaz a věříme, že snad ne poslední: 

"Ahoj. Našel jsem balón z vaší školy. Dostal se až do Schneebergu v Krušných horách. Fotky pošlu v příloze. Je to docela vzrušující, když vidíte, jak daleko může balón letět. Jelikož osobně nemluvím jejich jazykem, použil jsem překladač Google. Omlouvám se, pokud jedna nebo druhá věta zní vtipně. Myslím, že je fajn, když se studenti s podobnými cvičeními učí celý život. Chapeau. Pozdravte své studenty a učitele. S přáním všeho nejlepšího. Danny Spitzner

Souřadnice jsou:
50,6177223 N, 12,6284244 O
--
Diese Nachricht wurde von meinem Android Mobiltelefon mit WEB.DE Mail gesendet."

Důkazové fotky viz níže :-) 

Děkujeme panu Spitznerovi.

S přáním hezkého května 

 

Mgr. Jaroslav Kulik, ředitel školy

 

Soubory ke stažení

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies