Psaní od srdce

25.6.2024 - Veronika Formánková

Druhý ročník Psaní od srdce

Smyslem projektu Psaní od srdce, který pořádá Diakonie společně s TV Nova, je přinášet radost seniorům a přispívat k odstraňování bariér mezi lidmi i generacemi. Projekt nabízí také příležitost navázat nové vztahy a zase jednou, u někoho možná poprvé v životě, poslat rukou psaný dopis.

Žáci 4. B se výzvy v rámci ČJ zúčastnili a napsali ručně pár krásných dopisů do Domovů důchodců.

Nejen, že dopisy udělaly seniorům velkou radost, ale někteří se odhodlali a poslali i odpověď! 

 

 

 

 

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies