Školní družina a školní klub v době pololetních prázdnin dne 3. 2. 2023

24.1.2023 - Barbora Hrušková

V době pololetních prázdnin dne 3. 2. 2023 bude v provozu školní družina jen pro přihlášené děti (ŠD bude v provozu při minimálním počtu přihlášených dětí - 5). Školní jídelna vaří až od počtu 20 přihlášených dětí. 

Uzavírka přihlášek je v úterý 31. 1. do 12 hodin (dítě odevzdá přihlášku paní vychovatelce nebo na recepci).

Školní klub nebude v době pololetních prázdnin v provozu. 

 

Přihláška do ŠD na pololetní prázdniny ke stažení zde.

Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze takové cookies, které jsou nezbytně nutné pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies