2.11.2022 - Tereza Ševčíková

jeho plná zahrada

a co potom bude padat,

až to listí opadá.

Potom bude padat sníh, co ho bude na větvích

co ho bude všude, všude,

jen to slunko bude rudé.

V listopadu už se začínají projevovat první mrazíky a příroda se chystá k zimnímu spánku. Ze stromů opadávají zbylé listy a podzimní plody už jsou sklizené. Zvířátka  se chystají k zimnímu spánku.

V listopadu jsme:

• vyráběli draka na celodružinovou akci vlaštovkiáda a drakiáda
  • soutěžili jsme s vlastnoručně vyrobenými vlaštovkami v hodu do dálky, na terč a na přesnost.
  • navštívili jsme divadelní představení (Ptačí pohádka) v tělocvičně.
  • Vyráběli jsme drobné výrobky pro vánoční hvězdu. Navštivte stánek školní družiny přijďte se na naše výrobky podívat, případně i koupit.

Některé děti již donesli

• Kapesníky a papírové utěrky
  • Bonbony na odměny.

Ostatni rodiče požádám o donesení. Právě papírové utěrky rychle mizí.

Děkuji za dosavadní spolupráci

Tereza Ševčíková