PROSINEC

2.1.2022 - Šárka Houžvičková

Milé děti a milí rodiče,

máme za sebou další měsíc v tomto školním roce, který jsme přežili všichni ve zdraví, bez karantény a je to moc dobře. Protože nemůže být nic otravnějšího než být zavřený doma.

V prosinci nás vždy čekají dvě velké události, na které se těší každé dítě, ale i dospělý. Mluvím o Mikuláši a samozřejmě Vánocích. Děti navštívil Mikuláš s čerty a anděly během dopoledne, v družince jsme si o tom pouze povídali. 

Předtím, než jsme se odebrali na vánoční prázdniny, jsme stihli ozdobit perníčky, které nám donesla jedna úžasná maminka a další maminka připravila výbornou sladkou polevu, která dětem náramně chutnala a jen se po ní zaprášilo. Mockrát děkujeme! 

A také jsme se jako družinka zapojila do akce "kolik lásky se vejde do krabice" a pro naše starší obyvatele Libuše jsme vyrobili několik desítek vánočních přání. Bylo to náročné, ale naprosto perfektně jsme to zvládli a tímto dětem děkuji za obrovskou pomoc při vyrábění. Byly jste úžasní!:)

A to, že každý den chodíme ven, hrajeme karty, společenské hry, povídáme si, smějeme se, ani zmiňovat nemusím. Byl to zase další kouzelný měsíc plný radosti, ale taky občas pláče, ale vždy si s tím umíme poradit a vykouzlit úsměv na rtech. :))

Užijte si prázdniny a přeji bohatého Ježíška! A samozřejmě všem přeji vše nejkrásnější do nového roku a budu se na vás v lednu moc těšit! :) :)

Vaše Šári