LEDEN

29.12.2021 - Markéta Žáčková

24.-28.1.2022

Tento týden je nás maličko, ale i tak si užíváme spoustu legrace. Hrajeme hry, vede Cink, Drzé opice a Hádej kdo jsem. Také si užíváme taneční hrátky na písničky na přání, stavíme opičí dráhu a trénujeme matematiku.

Zkusili jsem si i zasoutěžit jako v  "Bludišti" - hodit Bludišťáka do koše, nebyl vůbec lehký úkol.

17.1.-21.1.2022

Nepřítomnost paní vychovatelky.

10.-14.1.2022

Navštívila nás lištička. Děti se dozvěděly jak liška vypadá, jak se po myslivecku říká liščímu ocasu, očím nebo uším. Také se dozvěděly o liščím životě. Lištička CoCo byla velmi zvědavá a prozkoumávala nejen hračky a obrázky, ale zalíbilo se jí i v našem vyrobeném domečku. CoCo uměla povely sedni a dej pac.

Děti byly vzorné a snažily se nehlučet. Zaslouží si pochvalu.

Také se věnujeme družinovému divadlu, nejvíce času nám zabralo rozdělit si role. :)

3.-7.1.2022

Povídali jsme si o Vánocích, vyzdobili jsme si chodbu sněhulákama, hrajeme nové hry, které nám přinesl "družinový Ježíšek" a také si hrajeme v našem vyrobeném domku.

Naučili jsme se Tříkrálovou básničku, přečetli jsme si legendu a zjistili, co opravdu znamenají zkratky K + M +  B.

Čteme novou knihu " O všech zvířatech"