Kolik lásky se vejde do krabice? Akce do 16.12.2021

14.12.2021 - Barbora Hrušková

Pojďme společně obdarovat naše starší sousedy - zapojte se s námi do charitativní akce pro seniory z Prahy - Libuše. Dárky je možné nosit do čtvrtka 16.12. Moc děkujeme za ty, které jste již přinesli. Věříme, že udělají radost!    

Stejně jako v loňském roce pořádá i letos ZŠ Meteorologická charitativní akci pro seniory z Prahy - Libuše. Přidejte se k nám a přineste malý dárek, ke kterému přidáme vánoční dekorace a přání od žáků školy. Tímto společným dárkem pak obdarujeme babičky a dědečky v našem sousedství. Může to být balíček kávy nebo čaje, bonboniéra, svíčka, šála, rukavice, či teplá deka. Nejvíc zahřeje, že si na babičky a dědečky vzpomeneme a přijdeme jim popřát hezké Vánoce.  

Dárky můžete nosit na recepci školy do 16.12.2021. Ve škole z nich pak vytvoříme balíčky a v předvánočním čase je rozneseme našim seniorům.  

Pokud chtete být uvedeni na Darovací listině, u dárku nechte i své jméno (popř. jméno firmy, rodiny). Můžete nás podpořit i finanční částkou, za kterou pak nakoupíme suroviny na pečení cukroví, kterým také obdarujeme naše seniory. 

V případě dotazů se prosím obraťe na kontaktní osobu: Barbora Hrušková, barbora.hruskova@zsmeteo.cz, tel: 605796757