Hurá, vysvědčení!

1.2.2022 - Jindra Němečková
Hurá, vysvědčení!

31.1. Hurá, vysvědčení!

Ve škole se dnes předávalo pololetní vysvědčení.  Bohužel, někteří žáčci, kvůli karanténě nebo nemoci, si pro vysvědčení nemohli přijít.

Dostat vysvědčení a zažít si ten pocit očekávání, jaké známky asi na něm budou, jsme zažili i my prvňáčci.

Po půl roce práce a pilného učení jsme dostali naše první ,,výzo."

Někteří se těšili, někdo se trošičku bál, aby nedostal špatnou známku.

Jaké jsme měli pocity?

Sabinka:

Těšila jsem se moc, ale zároveň jsem se i hodně bála, aby tam nebyla ošklivá známka. Když mě paní učitelka vyvolala a já jsem si šla pro vysvědčení, klepala se mi kolena. Měla jsem samé jedničky, jsem hodně spokojená.

Majda:

Vůbec jsem se nebála, protože vím, že se dobře učím. S vysvědčením jsem moc spokojená.

Natka:

Bála jsem se středně, ale potom se mi moc ulevilo, protože jsem dostala samé jedničky.

Toník:

Dost jsem se bál, že dostanu dvojku z češtiny, protože mi moc nejdou diktáty. Ale naštěstí jsem si ulevil, měl jsem samé jedničky.

Matěj:

Já jsem se netěšil, protože jsem si myslel, že budu mít samé pětky. Jsem moc rád, nedostal jsem ani žádnou dvojku!