Týdenní plán

18.4.2022 - Helena Durchánková
Týdenní plán

18. - 22. 4.

Milí rodíče, milé děti, zdravím v kratším týdnu. Doufám, že jste si velikonoční svátky s dětmi pěkně užili. Děti, které pojedou na školu v přírodě dostanou na základě přihlášky variabilní symbol. Rozložení platby máte v mailu. Přeji hezký týden.

Čj - Procvičujeme hlavně techniku čtení. V tuto chvíli bychom už měli číst bez hláskování. Děti, kterým se hláskování nedaří přechází na slabikovou metodu. Velká Čj - str. 25, 26,27. Písanka - str. 26, 27, 28. Přepis, opis.

M - Sčítání a odčítání v oboru 0-20 bez přechodu desítky v různých typech příkladů. Velká str. 19, 20, 21. Malá str. 12-13. Slovní úlohy. Stále trénujeme rozklady a pamětné +,- do 10.

ČvS - Na statku - zvířata, mláďata.