Týdenní plán

13.5.2022 - Helena Durchánková
Týdenní plán

16. - 20. 5.

Milí rodiče, milé děti, zdravím v novém týdnu. Žádná akce nás nečeká, až v sobotu sportovní den pro přihlášené. V učebnicích jsme nestihli všechno podle plánu z minulého týdne, proto se některé stránky opakují. Kontrolujte, prosím, sešity, děti si doma nedělají opravy a chyby se opakují. Hezký týden.

Čj - Technika čtení, práce s textem (velká do str. 39). Zápis vět k tématu. Opis, přepis - kontrola svého zápisu). Práce v písance (do str. 10).

M - Procvičování +,- 0 - 20 bez přechodu 10 v různých typech příkladů. Vyvození rozkladů k přechodu 10. Slovní úlohy. Velká str. 49 - 53, 56. Malá - procvičování podle potřeby.

ČvS - Rodina - dokončení - díl. 2