Týdenní plán

3.6.2022 - Helena Durchánková
Týdenní plán

6. - 10. 6.

Milí rodiče, milé děti, tento týden si  napíšeme závěrečné testy. V testech nebude nic nového, všechno jsme dělali a zopakovali. Přeji hezký týden.

Čj - obsah testu: diktát slov, diktát vět (velké tiskací písmo), obrázek podle básničky, přepis tiskacím písmem, přepis psacím písmem, doplňování slov z nabídky podle smysluplnosti.

M - obsah testu: +,- v oboru 0-10, +,- v oboru 10-20, porovnávání čísel, rozklad čísel slovní úlohy, geometrické tvary.

ČvS - obsah testu: roční období, měsíce, zvířata - užitek, rodina, části těla rostlin, co rostlina potřebuje.