Týdenní plán

26.6.2022 - Helena Durchánková
Týdenní plán

27. - 30. 6.

Milí rodiče, milé děti, máme před sebou posledních pár dní první třídy. Děti si budou odnášet věci ze třídy, dejte jim s sebou tašku na portfolio. Doma z něj vykliďte letošní práci a zpět si ho děti přinesou v září. Dětem rozdám prtvrzení o zdravotní způsobilosti, kdybyste ho potřebovali o prázdninách. V září ho děti budou potřebovat zpátky do školy, např. na plavání. Ve čtvrtek si rozdáme vysvědčení, pokud budou chtít děti odejít hned po první hodině, dejte jim lísteček.

ŠvP - do fotogalerie jsem přidala ještě zbytek fotek ze švp. Také nám zbyly nějaké peníze z peněz, které jsme měly na výdaje a 50,- Kč na dítě z peněz za zdravotníka. Je to celkem 130,- Kč na jednoho. Peníze rozměním a vrátím. Nebo až půjdeme na zmrzlinu(asi ve středu), zaplatím jim útratu z těchto peněz. Přeji hezký týden.