Týdenní plán

17.10.2021 - Helena Durchánková

18. - 22. 10.

Milí rodiče, milé děti, zdravím v novém týdnu. Rozdali jsme si mezipředmětový sešit č. 2. Vynecháme rodinu a budeme pokračovat v matematice asi do str. 18 (pro nemocné). V oranžové do str. 27. Pokud děti onemocní a nemají ve škole sourozence, necháváme PS u vrátnice na stolečku. Po dohodě k nim přidáváme centra i další PL z hodin. Pracujte přiměřeně. Někdy nestihneme to, co jsme si naplánovali nebo se naskytne jiná aktivita. Po návratu do školy vše doladíme. Je však důležité doma pracovat (pokud to zdravotní stav dovolí), aby děti nebyly příliš pozadu. Pokud si nejste jistí, vždy zavolejte. Přeji hezký týden.

Čj - Vyvození Y, P. Čtení slov, hláskový rozklad. Porozumění textu, vyprávění. Komunikační dovednosti. Grafomotorika.

M - +,- 0-5 v různých typech příkladů, práce s manipulativy, zábavná matematika.

ČvS - podzim, stromy - plody, zimní spáči.

Projekt "Jablíčko" - dokončení

Čtení - přiřazování slov do vět podle obrázků, nadpis k básničce, malované čtení.

Psaní - uvolňovací cviky, opis slov k tématu.

Matematika - skládání ovoce podle příkladů, zábavná matematika.

ČvS - třídění ovoce a zeleniny, hádanky s ochutnáváním.

Ateliér - Jablíčko, hruška - jemná motorika.