Týdenní plán

31.10.2021 - Helena Durchánková

1. 11. - 5. 11.

Milí rodiče, milé děti, vítám vás odpočinuté v novém týdnu. Tento týden proběhne sběr papíru. V úterý a čtvrtek od 7.00 - 8.00, ve středu odpoledne 15.00 - 16. 00. Koná se vždy na rampě u jídelny. Pokud budete chtít přinést papír, nahlašte jméno a třídu. Informace o sběru máte také v aktualitách. Ve středu jsou konzultace od 16.00 - 17.00 hodin. Přeji hezký týden.

Čj - Vyvození a zápis písmen S, K. Procvičování už naučených písmen. Hláskový rozklad a sklad. Čtení krátkých slov. Opis, diktát písmen a slov. Grafomotorika, uvolňovací cviky do str. 16.

M - Pracovní sešit č. 2 do strany 24, malá procvičovací - podle potřeby. Zábavná matematika. Užívání manipulativ, krokovací pás.

ČvS - Dušičky - miniprojekt, podzim.

Projekt " Barevný podzim"

Čtení - básnička - Kaštan, čtení vět k podzimu - porozumění textu.

Psaní - přiřazování a opis slov k obrázkům, věty o počasí,

Matematika - skupinová práce - listy s příklady a společný strom, vytváření příkladů na PL.

Vědy a objevy - stromy, listy a plody, práce s obrázky.

Ateliér - otisk listů - společný strom.