Týdenní plán

14.11.2021 - Helena Durchánková

15. - 19. 11.

Milí rodiče, milé děti, vracíme se po karanténě do školy. Nezapomeňte si potvrzení o negativním výsledku PCR testu. Hned ráno nás čeká plánované antigenní testování. Věřím, že tento týden už nás žádná karanténa nečeká. Vzhledem k tomu, že nikdy nevíme co nás čeká následující den, si budou děti nějaký čas nosit všechno sebou v aktovce. Je to náročnější, ale praktické. Pokud zůstaneme doma, nebudete muset běhat do školy pro učení. Ve středu 17. 11. je státní svátek. Přeji hezký týden.

Čj - Opakování a procvičování probraných písmen. Vyvození R(do str. 37). Čtení a zápis slov a krátkých vět. Rozvoj komunikačních dovedností - vyprávění podle obrázku. Uvolňovací cviky do str. 20.

M - Procvičování +,- v oboru 0-6 v různých typech příkladů. Číselná osa, krokovací pás. Velká uč. do str. 51(pouze matematika). Rozdáme si 2. díl procvičovací malé matematiky.

ČvS - Třídění odpadů str. 32.

Projekt " Barevný podzim"

Čtení - básnička - Kaštan, čtení vět k podzimu - porozumění textu.

Psaní - přiřazování a opis slov k obrázkům, věty o počasí,

Matematika - skupinová práce - listy s příklady a společný strom, vytváření příkladů na PL.

Vědy a objevy - stromy, listy a plody, práce s obrázky.

Ateliér - otisk listů - společný strom.