Týdenní plán

26.11.2021 - Helena Durchánková

29. 11. - 3. 12.

Milí rodiče, milé děti, všechny potřebné informace ke třídním schůzkám a ředitelskému volnu máte v mailu i níže v příspěvku. Tento týden nás čeká vánoční vyrábění a v pátek dorazí Mikuláš s čertem. V úterý proběhne návštěva zdravotníků, kde se děti seznámí s první pomocí. Ať se Vám v prvním adventním týdnu daří.

Čj - vyvození AU, OU, D (do str.45). Čtení slov, vět i krátkých textů. Opis, diktát. Písanka zelená do str.24, malá str.12-13.

M - velká do strany 55, PL s čertem a Mikulášem, paměťové počítání do 6.

ČvS - Advent - mezipředmětová str. 42,43.