Týdenní plán 1.11. - 5.11.

31.10.2021 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 1.11. - 5.11.

Milí rodiče, milé děti,

doufám, že jste si všichni pořádně odpočinuli a děti se už těší do školy :-). Tento týden začneme nový projekt s názvem "Barevný podzim".

Centra aktivit:

Čtení - básnička - Kaštan, čtení vět + porozumění textu.

Psaní - přiřazování a opis slov k obrázkům.

Matematika - skupinová práce - listy s příklady a společný strom.

Vědy a objevy - stromy, listy a plody, práce s obrázky.

Ateliér - otisk listů - společný strom.

Centra aktivit budeme mít vždy v úterý a pátek - dvě vyučovací hodiny.

ČJ - Vyvození a zápis písmen P,S. Hláskový rozklad + sklad. Procvičování už naučených písmen. Čtení krátkých slov a vět, opis.

M - Pracovní sešit do str. 21. Malý početník - procvičování +,- do  5. Zábavná matematika - krokovací pás + autobus.

ČvS - Dušičky, podzim.

V úterý 2.11. pořádá Spolek rodičů a přátel ZŠ Meteo "Lampionový průvod". Více informací naleznete v aktualitách.

Ve fotogalerii naleznete fotky z podzimního vyrábění a z "Halloweenské matematiky".

Mějte se krásně a už se na vás moc těším!

Vaše třídní učitelka Lenka Durchánková.