Týdenní plán 14.2.-18.2.

13.2.2022 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 14.2.-18.2.

Milí rodiče, milé děti,

Je před námi další týden. V pondělí nás čeká poslední testování. Škola se vrací do normálu a zvláštní režim končí. Na oběd už budeme chodit v běžném čase. Na pondělí vyhlásil pan ředitel "červené pondělí", bude červený oběd a kdo bude chtít, přijde v červeném oblečení.

Čj - Lili a Vili 1 - DI, TI, NI a DY, TY, NY. Čtení, zápis slov a vět. Přepis, opis textu. Rozvoj komunikačních dovedností. Práce v písance do str. 11, procvičování psacích písmen.

M - +,- 0-10, velká učebnice str. 46 - 51, PL s různými typy příkladů. Pamětné sčítání a odčítání do 10.

ČvS - Minulost - učebnice str. 14 + 15, shrnutí učiva o čase, hodiny.

Přeji pěkný týden.

Lenka Durchánková