Týdenní plán 23.5. - 27.5.

22.5.2022 - Lenka Durchánková
Týdenní plán 23.5. - 27.5.

Milí rodiče, milé děti,

tento týden bude plný událostí a to především sportovních:

Úterý 24. 5. - sportovní den v okolí školy. Dejte dětem pouze batůžek, svačinu, pití a sportovní oblečení.

Středa 25. 5. - cyklojízda - pro přihlášené. My ostatní budeme  fandit. Opět batůžek, svačinu, pití a sportovní oblečení.

Čtvrtek 26. 5. - focení tříd. 1 fotografie 45,- Kč. Kdo bude chtít více fotografií, pošlete mi email nejpozději do středy 25.5. Tentokrát se oblečeme slavnostně :-).

Nezapomeňte dětem vyplnit lístek, zda budou v příštím roce chtít tělocvik či karate. Lísteček mají děti v aktovce.

Do fotogalerie jsem přidala nové fotky.

Čj - Čtení a práce s textem, porozumění textu, detail. Učebnice str. 34 - 37. Práce v písance do str. 16.

M - Vyvození odčítání s přechodem 10. Pomůcka s kachnou a str. 57. Procvičování +,- 0-20 v různých typech příkladů.

ČvS - Krajina - str. 36.

Mějte se pěkně!

Vaše třídní učitelka Lenka Durchánková.