Leden 2022 - samostatná práce

Leden  2022 - samostatná práce

Průvodce samostanou prací na následující dny 19.-21.1.2022

Milé děti,

připravila jsem pro vás několik zábavných pracovních listů, abyste se v karanténě opět něčemu naučili a zopakovali si některé úkoly, které jsme spolu již dělali.

Úkoly zasílám rodičům do e-mailových schránek, abyste si je mohli vytisknout a vypracovat. Kdo z vás nemá doma tiskárnu, nic se neděje. Domluvím se s rodiči a listy se pokusím k vám dopravit jinou cestou.

Moc se těším na vaše výtvory. Připravila jsem si pro vás nové nálepky! Moc se těším až vám je budu moct rozdat.

Středa 19.1.

V pracovním sešitě, který máte v tašce do školy, si vypracujte na straně 40: Dny v týdnu - vytleskej a zapiš počet slabik pomocí puntíků.

Geometrické tvary - vybarvi podle zadání: velké čtverce modře, malé čtverce růžově; velké kruhy zeleně, malé kruhy oranžově; velké obdelníky....

Pracovní listy - sudoku - vločky a čepice, zasílám rodičům do e-mailové schránky. Poproste rodiče, aby vám listy vytiskli.

Čtvrtek 20.1.

Pracovní sešit strana č. 42 - vyprávěj co dělá skřítek celý den/ Vyprávěj co děláš ty.

Strana č. 45 - spoj s tečkami rámečky, kde je stejný počet předmětů + venku prší - obtahuj a dokresli

Pracovní listy:

Pátek 21.1.

Pracovní sešit strana č.: 44 - řekni co je dole a co je nahoře. Umíš místnosti pojmenovat? Pokud ano, vytleskej a zapiš počet slabik/tlesknutí.

Pracovní listy:

Lenka Gruntová