Druháčci

29.8.2022 - Jindra Němečková
Druháčci

Ahoj druháčci,

prázdniny nám rychle uběhly a nás opět čeká práce ve škole. Doufám, že se těšíte na své kamarády a kamarádky. Určitě máte spoustu prázdninových zážitků a budete se chtít s nimi pochlubit. Snad se ve třídě najde i žáček, který se chce i něco nového dozvědět a naučit:-))).

Už se na všechny moc těším!

Vaše úča Jindra

A kdy se spolu uvidíme?

1.9. se sejdeme před školou v 7.50 h - od 8.00 bude slavnostní zahájení nového školního roku.

Po zahájení půjdeme do třídy (zůstáváme ve stejné třídě) - dostanete nový rozvrh + řekneme si důležité informace na tento školní rok.

2.9. vyučování 8.00 - 11.40 h (penál, můžete si přinést deskové hry)

Od 5.9. se budeme učit podle rozvrhu hodin + dostanete nové učebnice!

Vzkaz pro rodiče:

!!!1.9. si oběd pro dítě musíte přihlásit!!! Obědy se budou vydávat od 10 - 11.00 h.

Prosím napsat lísteček, kdo z dětí půjde do družiny a do kolika hodin v družině bude.

7.9. v 17.00 h třídní schůzky.