Týdenní plán 7. - 11.2.

4.2.2022 - Alena Babáková
Týdenní plán 7. - 11.2.

Český jazyk - učebnice str. 62-64, pracovní sešit 4-5.

Písanka 2.díl 1-3

Matematika - učebnice str. 48-50, pracovní sešit str. 34-37

ČVS - opakování - lidské tělo, pracovní listy, DÚ přinést letáky (do středy)

V pátek 11.2. bude plavecký výcvik

PLAVÁNÍ

Od pátku 11.2.2022 bude třída 2.A+2.B+2.C+2M2 jezdit celé druhé pololetí na plavecký výcvik. Zasílám seznam věcí, které děti potřebují, a informace o organizaci.

SEZNAM VĚCÍ S SEBOU:
1) Plavky v igelitovém sáčku
2) Plavecká čepice
3) Ručník
4) Gumové přezůvky k bazénu (žabky, pantofle)!
5) Sprchový šampón
6) Hřeben
Děvčata s delšími vlasy: vlasy stažené do culíku gumičkou!
Veškeré potřeby dejte dětem do igelitové tašky, která bude v batůžku společně s pitím, svačinou a kapesníky.

Každý pátek od 11.2.2022 budeme mít sraz v 7:45h před školou, na plavání budeme jezdit nasmlouvaným dopravcem do bazénu Jedenáctka na Chodově, vracet se budeme v rámci vyučování cca 10:45. Do autobusu je nutné mít roušku.
Škola hradí kurz, částku na dopravu hradí MŠMT.

Po návratu probíhá páteční výuka dle rozvrhu - vždy s sebou penál!