Týdenní plán 9.5.-13.5.

6.5.2022 - Alena Babáková
Týdenní plán 9.5.-13.5.

Milí rodiče, milé děti :), 

tento týden budeme mít opravdu bohatý program. Čeká nás nejen učení, ale i hodně poznání a zábavy, máte se na co těšit :-)

Věřím, že si týden hezky prožijeme a užijeme. A protože nás čeká poměrně náročný program (včetně cestování MHD po Praze), ráda bych vás rodičové poprosila o spolupráci, abyste dětem zdůraznili, že je ted opravdu důležité, aby uposlechly všech pokynů a dodržovaly pravidla na kterých se domluvíme. 

 

Pondělí - učení.

V úterý 10.5. se půjdeme podívat do Národního muzea. Sejdeme se v 8 h ve třídě, s sebou děti budou potřebovat svačinu, pití, klíč od skříňky, čip na oběd, penál a věci na angličtinu (ty zůstanou ráno ve škole připravené na poslední vyučovací hodinu).

Středa - učení. 

Ve čtvrtek 12.5. - sraz v 7:50 h před školou! Pojedeme na Dopravní hřiště Muzeum policie - Děti mají mít: sportovní oblečení, helmu, pevné boty (ne sandály). Svačinu, pití, penál. 

V pátek 13.5. - plavání. Děti zapomínají čím dál častěji věci na plavání - mýdla, hřebeny, ručníky apod. Kontrolujte prosím, aby děti na věci nezapomínaly. Děkuji

 

Český jazyk - učebnice str. 97-98, pracovní sešit str. 37-39. 

Písanka 2.díl str. 30-31.

Čtení nás baví str. 48-50.

Matematika - učebnice str. 27-29, pracovní sešit str. 15. 

ČVS - opakování probraného učiva.