Informace třídní učitelky

Večer s Andersenem

Vážení rodiče, posílám náš plán na Večer s Andersenem.   Dopoledne budeme mít čtenářskou dílnu.   1) Povídání o knihách   2) Vlastnoručně napsaná pohádka   3) Donesená oblíbená kniha   Večer   1) Čtení vlastnoručně psané knihy   2) Ukázky pohádek   3) Promítnutí pohádky   VEČER S ANDERSENEM 24. ročník 22. 3. 2024 se Sněhovou královnou, Eduardem Petiškou, Petrem Sísem či 75. výročím nakladatelství Albatros...     Začátek:   v pátek    22. 3. 2024 v 18.00   Konec:      v pátek   22. 3. 2024 ve  21.00   Děti budou potřebovat: Pohodlné oblečení, svačinu, pití, penál a dobrou náladu :-).

Plavání

PLAVÁNÍ Od pátku 16.2.2024 bude naše třída jezdit celé druhé pololetí na plavecký výcvik do bazénu Jedenáctka, Praha 11. Plavání je povinné v rámci výuky Tv. Zasíláme seznam věcí, které děti potřebují, a informaci o organizaci. SEZNAM VĚCÍ S SEBOU: Plavky v igelitovém sáčku Plavecká čepice Ručník Gumové přezůvky k bazénu (žabky, pantofle) Sprchový šampon Hřeben Děvčata s delšími vlasy: vlasy stažené do culíku gumičkou. Veškeré potřeby dejte dětem do igelitové tašky, která bude v batůžku společně s pitím, svačinou a kapesníky. 2.A+C+D: V pátek 16.2.2024 sraz před školou 7:45h, odjezd v 8h z autobusové zastávky, na plavání jedeme vlastním autobusem, který bude částečně hrazen školou a částečně zákonnými zástupci (cca 850Kč, bude upřesněno), vrátíme se v rámci vyučování.