Informace Covid

6.11.2021 - Zdeňka Baštová
Dobrý den, vážení rodiče!

Všechny naše děti, které chodí do ŠD, přišly do kontaktu s žákyní Covid pozitivní. Proto musely do karantény a budou se muset nechat otestovat. Hygiena vás osloví a podá informace. Je třeba se jejich pokyny řídit.
Hned, jak budete mít od Hyg. zprávu, že je vaše dítě negativní, půjde žák do školy. Bude se učit prezenčně dle platného rozvrhu.

Je ale nutné se připravit na to, že může v dohledné době nastat distanční výuka. Proto prosím všechny, kdo si potřebují vypůjčit PC nebo nemají data, aby se co nejdříve obrátili na paní Valentovou. Její e-mail je na stránkách školy a je možné jí rovnou z těch stránek napsat.

Možná budete mít problém s heslem do teamsů. Budete si muset dát heslo nové. Pokud vzniknou jakékoliv technické problémy, poradí vám zástupce pro 1. stupeň pan Martin Mauer. Spojení na něj je také na stránkách školy, jako na každého pracovníka školy.

Pokud nastane distance, budeme se učit stejným způsobem a ve stejných skupinách, jako minulý šk. rok. Rozvrh hodin dist. výuky bude zase na stránkách třídy a úkoly také, jak už jste zvyklí.

Pevně věřím, že nejpozději v úterý se zas sejdeme ve škole.