Vánoční turnaj míčových her

6.12.2022 - Jaroslav Kulik

Milí rodiče, žáci, rádi bychom Vás pozvali na Vánoční turnaj míčových her, který se bude konat tuto sobotu, tj. 10. 12. 2022 od 9:00 - 13:00.

Žákovská rada tlumočila zájem žáků o akci sportovního charakteru v období před Vánocemi, proto jsme se rozhodli narychlo zcela spontánně něco připravit. Od pondělí do středy 7. 12. 2022 do 8:00 se zapisují žáci u svých zástupců třídy a předávají informaci na recepci školy, o jaký sport mají zájem a aktivně se zúčastní. Žáci 1. - 2. ročníku a PT to sdělí třídní učitelce, resp. potvrdí účast rodiče na třídní schůzce. V nabídce jsou sporty: fotbal, florbal, přehazovaná, vybíjená, basketbal, lacross, volejbal. Dle počtu zájemců otevřeme kategorie a sdělíme harmonogram sobotního dopoledne, které proběhne v tělocvičnách školy.

Těšíme se na Vaši případnou účast.

S přáním hezkého adventu

Mgr. Jaroslav Kulik, ředitel školy