Spolek přátel ZŠ Meteo

Text ve vietnamštině dole.

Dobrý den, vážení rodiče i přátelé školy,

zavítali jste na stránku věnovanou Spolku přátel ZŠ Meteo, z.s.

Cílem Spolku přátel ZŠ Meteo, z.s. je podpora a propagace činnosti základní školy.

Spolek přispívá zejména dobrovolnou pomocí a materiálními či finančními prostředky k realizaci školních a mimoškolních akcí a aktivit.

Pro podporu Vašeho dítěte ve výše zmíněných činnostech, vybírá Spolek každý rok dobrovolný příspěvek, jehož výše pro tento školní rok činí 200,- Kč za každé dítě.

Částku lze uhradit bezhotovostně na transparentní účet Spolku č.2702172041/2010

https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2702172041 do zprávy pro příjemce uveďte prosím jméno a příjmení dítěte a třídu. (např. Jan Novák, 1.A)

Oceníme také finanční podporu z řad soukromých podnikatelů a organizací, jejichž jména dle dohody můžeme zveřejnit při našich pořádaných akcích. V tomto případě do zprávy pro příjemce uveďte pouze DAR. Samozřejmě může být částka i vyšší než zmiňovaných 200,- Kč a pro potřeby finančního úřadu lze vystavit darovací smlouvu.

Posláním Spolku je rovněž seznamovat vedení školy s náměty a připomínkami rodičů a dětí, aby chod školy vedl k co největší oboustranné spokojenosti.

Činnost spolku můžete sledovat na https://www.facebook.com/spolekzsmeteo, ať Vám nic neuteče! Na FCB strankách upozorňujeme nejen na naše akce, ale odkazujeme a sdílíme stránky i jiných zajímavých spolků a organizací.

Stanovy Spolku rodičů: https://or.justice.cz/ias/ui/vypis-sl-detail?dokument=70624075&subjektId=1150665&spis=1286185

Využití vybraných finančních prostředků  ve školním roce 2023/24:

Podpora námi pořádaných projektů

• Jablkobraní
  • Halloween
  • Soutěž Dýňáků na FCB
  • Čarodějnice
  • Den dětí

Podpora školních projektů

• Mikuláš – moc děkujeme devátým třídám za krásnou akci
  • Sběr papíru
  • Kolik lásky se vejde do krabice?

Pochvaly a ocenění dětí

• Podpora žáků, kteří reprezentují naši školu v soutěžích na jiných akcích (Libušské veršování, Vánoční nota, Vánoční soutěž ve šplhu)
  • Motivaci pro děti, drobné dárky a odměny i za různé vědomostní soutěže, olympiády a sportovní olympiády

Jiná podpora školy

• Úhrada netradičního výtvarného materiálu a jiného spotřebního materiálu pro děti (využití ve výuce i ve školní družině)

POZOR! Podpořit nás můžete nejen finančně, hledáme neustále pomocné ruce, akcí dost, práce dost, rukou málo.

Pokud nám chcete pomoci prosím napište na spolekzsmeteo@seznam.cz, budeme se těšit na spolupráci.

Na závěr Vám moc děkujeme, ať již za poskytnutý příspěvek nebo za Váš cenný čas.

Váš Spolek ZŠ Meteo

-------------------------------------

Kính chào quý vị,

Quý vị đã truy cập trang Hội những người bạn của ZŠ Meteo, z.s.

Mục đích

• hỗ trợ và thúc đẩy các hoạt động của trường tiểu học
  • đóng góp bằng sự giúp đỡ tự nguyện và các nguồn lực vật chất hoặc tài chính để thực hiện các sự kiện và hoạt động của trường và ngoại khóa
  • giúp ban quản lý nhà trường làm quen với các chủ đề và nhận xét của phụ huynh và học sinh, để việc điều hành nhà trường mang lại sự hài lòng cao nhất có thể cho cả hai bên.
  • hộ trợ các cháu trong các hoạt động nêu trên, Hiệp hội thu một khoản đóng góp tự nguyện hàng năm, số tiền cho năm học này là 200 Kč cho mỗi cháu.

Tài khoản của Hiệp hội  2702172041/2010 — vui lòng ghi đầy đủ họ tên cháu và lớp trong ô Zpráva pro příjemce (ví dụ: Jan Novák, 1.A)

Truy cập trang web để xem các khoản tiền đang hoạt động https://ib.fio.cz/ib/transparent?a=2702172041

Chúng tôi sẽ đặc biệt đánh giá cao sự hỗ trợ tài chính từ các doanh nhân và tổ chức tư nhân theo thỏa thuận, chúng tôi có thể công bố tên của họ tại các sự kiện do chúng tôi tổ chức. Nếu quý vị là doanh nhân hoặc tổ chức – chỉ cần nhập từ DAR trong ô Zpráva pro příjemce . Tất nhiên, số tiền có thể cao hơn 200 Kč và hợp đồng quyên góp có thể được cấp cho cơ quan thuế theo nhu cầu.

Theo dõi các hoạt động của hiệp hội tại https://www.facebook.com/spolekzsmeteo để không bỏ lỡ điều gì. Chúng tôi không chỉ thu hút sự chú ý đến các sự kiện của mình, mà còn liên kết và chia sẻ các trang của các hiệp hội và tổ chức thú vị khác.

Sử dụng các quỹ đã chọn trong năm học 2022/23:

Hỗ trợ các dự án do chúng tôi tổ chức

• Trò chơi liên quan đến táo – hái, làm bánh, lửa trại (mùa thu)
  • Halloween (mùa thu)
  • Cuộc thi quả bí đẹp nhất trên Facebook (mùa thu)
  • Đốt phù thủy (mùa xuân)
  • Ngày thiếu nhi

Hỗ trợ các dự án trường

• Mikuláš - cảm ơn học sinh lớp 9 rất nhiều vì 1 sự kiện tuyệt vời (mùa đông)
  • Thu giấy
  • Bao nhiêu tình yêu là đủ? (mùa đông)

Khen ngợi và trao thưởng cho học sinh

• Hỗ trợ cho những học sinh đại diện cho trường của chúng tôi trong các cuộc thi tại các sự kiện khác  nhau (môn văn – đọc thơ, hát, cuộc thi leo cột)
  • Động lực cho các em, những món quà nhỏ và phần thưởng cho các cuộc thi kiến thức khác nhau, Thế vận hội và Thế vận hội thể thao

Hỗ trợ khác của trường

• Chi trả các tài liệu nghệ thuật và các vật dụng tiêu hao khác cho học sinh được sử dụng trong giờ giảng dạy và lớp giữ trẻ buổi chiều

CHÚ Ý!

Bạn có thể hỗ trợ chúng tôi không chỉ về tài chính, chúng tôi luôn tìm kiếm những người có thể giúp đỡ về các sự kiện - vlòng viết mail spolekzsmeteo@seznam.cz , chúng tôi rất mong được hợp tác.

Cuối cùng chúng tối muốn cảm ơn quý vị rất nhiều, cho dù là phần đóng góp hoặc thời gian quý báu của quý vị.

Hiệp hội của bạn ZŠ Meteo

Milí rodiče, potenciální členové a dobrovolní dárci, níže sdílíme QR kód na platbu členského příspěvku na rok 2023/2024 v částce 200,- Kč. Při platbě uveďte, prosím, příjmení žáka a aktuální třídu, případně Vaše iniciály. Potvrzení o platbě Vám na vyžádání vydá vedení Spolku (kontakt v sekci Rodiče). Děkujeme.